Jak sledovat televizi přes internet

Sledovat tv přes internet je jedna z možností, jak nahradit klasickou televizi, pokud vám stačí monitor počítače, notebooku nebo třeba mobilu.

Varianty zdarma a online mají všechny velké české televizní stanice. Stačí si vybrat jaké tv programy a pustit se do sledování tv.

Česká televize

iVysílání ČT archiv

Asi největší archiv má ČT, najdete jej na adrese https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/. Nedávno jsem o iVysílání psal, doporučuji přečíst.

TV Nova

Tv Nova

Na Nově na webu https://tv.nova.cz/ můžete sledovat Ulici, Ordinaci, Výměnu manželek, zábavné pořady MasterChef či Superstar a další divácky oblíbené pecky.

TV Prima

Tv Prima

Na Primě si nenechte ujít nový seriál Slunečná, Novou Partičku XXL a také Modrý kód. Stačí kliknout na web https://www.iprima.cz/.

Televize Seznam

Televize Seznam

Televize Seznam to je takový malý český Youtube. Každý si zde najde to své, osobně sleduji denně, po tv kanálu Čt24 moje nejoblíbenější stanice. https://www.televizeseznam.cz/

Tv Mall

Mall.tv

Mall Tv je poměrně nový počin, ale věcí, které zde sledovat, je opravdu hodně. Dost mě zaujal seriál Marty is dead, který doporučuji každému, kdo má doma puberťáka, možná budete zděšeni… Seriál ale parádní. https://www.mall.tv/

Výše uvedené weby jsou vesměs zdarma, kdo chce ještě kvalitnější tvorbu, musí si zaplatit HBO GO nebo Netflix. Obě tyto služby jsou na měsíc zdarma.

Zkuste si i aplikaci Lepší TV, kterou je také možné si na celý měsíc zadarmo vyzkoušet.

Související:

HBOMAX už je v Čr. Jak se registrovat a propojit SmartTv s vaším účtem