Mario & Luigi (MS-DOS) PC game 1994

Rychle – myslete na kníry, oblečení instalatérů a záchranu princezny. Jaká hra by to mohla být? Jednoznačně Super Mario, jméno známé všem od malých dětí po dospělé. Super Mario je pilířem ve světě videoher. „Mario and Luigi“ je mistrovsky zpracovanou poctou této ikonické hře na PC.

Recenze

V této adaptaci čelí duo novým protivníkům, Cacklettě a Fawfulovi, kteří ukradli hlas princezně Peach. Přirozeně hrdinní bratři, Mario a Luigi, přicházejí na pomoc. Hra si zachovává klasické prvky skákání, sbírání hub, mincí a vyhýbání se želvám. Nabízí také stejně oblíbený soundtrack a bojový systém, který připomíná jak Paper Mario, tak Super Mario RPG. Tato hra zahrnuje vše, co fanoušci na sérii milují, takže nikdo nebude zklamán. Kromě typického skákání a sbírání mincí klade hra velký důraz na řešení hádanek a interakci s postavami, které neovládáte, aby se příběh posunul dál. V podstatě hra udržuje vysoké standardy série Super Mario a je to teprve začátek čtyřdílné série her Mario and Luigi, která zahrnuje další díly jako Partners in Time, Bowser’s Inside Story a Dream Team.

Mario & Luigi

Při záchraně princezny je „Mario and Luigi“ vynikající počítačovou adaptací původního Super Mario Bros. od Nintenda. Tato verze se snaží znovu vytvořit památné zážitky z původní hry. Základy zůstávají stejné: navigujte po platformách, sbírejte zlaté mince a zachraňte princeznu. Spolu s bratrem Luigim se Mario musí postavit formidabilním nepřátelům v různých fázích hry.

Zdroj: https://www.squakenet.com/game/mario-and-luigi/

Video