Stumble Guys – recenze hry

Hledáte hru, kterou si budete moci užít nejen sami, ale i se svými přáteli? Zkuste pro Android i iOS bezplatně dostupné Stumble Guys. Tato hra vychází z naprosto jednoduchého principu, vyberte si postavičku, se kterou budete závodit, připojte se ke hře a doběhněte co nejrychleji do cíle.

Stumble Guys recenze

Je to v podstatě naprosto triviální hra, která si ale svými rozsáhlými možnostmi a skvělým provedením získá nejednoho člena vaší party, to bez pochyb. Jediné, co potřebujete, je telefon či tablet, připojení k internetu a touha zvítězit.

Stumble Guys

Poté, co vstoupíte do aplikace, máte možnost upravit svého závodníka v záložce Customize. Na začátku jsou možnosti k úpravám omezené pouze na výběr pohlaví a barvy. To se však v průběhu her a sbírání odměn za závody mění. Po výběru závodníka už stačí jen jediné! Pokud chcete zahájit singleplayer hru klikněte na Play, pokud chcete hrát s přáteli, tedy multiplayer, klikněte na Party, vytvořte místnost, sdělte přístupový kód ostatním a začněte hrát!

Stumble Guys 2

Po vylosovaných herních plánech se pohybujete vždy stejně, a to pomocí jednoduchého joysticku a tlačítka ke skákání. Za příjemný bonus považuji možnost práce s pohledem na herní plochu, kterou lze jednoduchým pohybem prstu po obrazovce upravovat dle libosti a samozřejmě i množství herních map, které přidávají hře na jedinečnosti. Kromě klasických start-cíl závodů, se tak můžete setkat i s hrami, při kterých jsou hráči rozděleni do dvou týmů.  Pro úspěšné zvládnutí těchto her je pak samozřejmě klíčová spolupráce.

Stumble Guys 3

Teď už jen zbývá doběhnout do cíle mezi prvními 16 hráči z celkového možného počtu připojených 32 a kvalifikovat se tak do dalšího kola, ze kterého postupuje hráčů 8. Tito hráči se poté utkají v kole finálovém o první místo a skvělé ceny, které vám umožní získat nové skins pro Vašeho závodníka.

Tak neváhejte, stahujte a utíkejte pro vítězství!

Podobné hry:

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.