LEGO City Undercover recenze

LEGO City Undercover je akční adventura vyvinutá TT Fusion a publikovaná Warner Bros. Interactive Entertainment. Hra byla původně vydána pro Nintendo Wii U v roce 2013, ale později byla přepracována pro více platforem, včetně PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Video ze hry

LEGO City Undercover recenze

Hra se odehrává v otevřeném světě LEGO City, který hráči mohou prozkoumat a vykonávat různé mise. Hráči hrají za Chase McCaina, bývalého policistu, který se vrací do LEGO City, aby pomohl zadržet zločince Rexa Furyho. Hráči musí vyšetřovat různé případy, shromažďovat důkazy a získávat nové schopnosti, aby mohli pokračovat v kampani.

Hra nabízí různé schopnosti, jako je například využívání různých kostek LEGO pro výrobu nových předmětů nebo speciálních vozidel. Hráči také mohou používat speciální kroky, jako je například běh po zdi nebo parkour, aby mohli prozkoumat různé oblasti ve městě.

LEGO City Undercover

Hra nabízí také různé mini-hry, jako je například závodní hra, kde hráči mohou závodit v různých vozidlech po celém městě. Hra také obsahuje mnoho různých postav, které hráči mohou potkat a s nimi interagovat.

Grafika hry je nádherná a barevná, s výborným použitím LEGO estetiky. Hra má také skvělý soundtrack, který dodává hře další rozměr. Příběh je zábavný a plný akce, s mnoha různými postavami a situacemi, které hráči musí vyřešit.

Celkově lze říci, že LEGO City Undercover je skvělá hra, která nabízí mnoho různých možností pro hráče, kteří chtějí prozkoumat otevřený svět totohot města. Hra má skvělé využití LEGA a nabízí mnoho různých mini-her a schopností, které hráči mohou využít. Příběh je zábavný a plný akce, což hru dělá vhodnou pro hráče všech věkových kategorií.

Související hry: