Vytvořte si e-shop rychle za pár minut

Chcete svůj obchod se sportovními doplňky nabídnout i na internetu? Máte doma spoustu uháčkovaných šálek a rádi byste je prodali? Plánujete začít podnikat online, ale nevíte, kde začít? Založte si e-shop a už vám nic nebude stát v cestě.

Nevíte jak? Tento návod vás provede krok za krokem.

1. Zaregistrujte se

Jak? Úplně jednoduše. Stačí na stránkách www.eshop-rychle.cz v pravém horním rohu kliknout na Vyzkoušet a následně zadat vaši emailovou adresu. Do schránky vám pak přijde odkaz na zvolení hesla. Tím registraci potvrdíte.

2. Naplňte svůj e-shop

A máte web. Po přihlášení se dostanete na administrativní stránku e-shopu. Zde můžete přidat první produkt ke koupi nebo změnit design. V horní liště naleznete adresu vašeho nového e-shopu i možnost objednat si placenou verzi. Dále je zde hlavní menu, díky kterému si web upravíte podle vlastních představ.

Obsah webu

Chcete se podělit se svými zákazníky o váš příběh? Chcete jim ukázat fotky ze své dílny či jim napsat o výhodách vašich produktů? Tak do toho. V této kategorii upravíte úvodní text na hlavní stránce, přidáte články na blog i přečtete první příspěvky v diskuzi.

E-shop

Co je však hlavní? Přidat produkty! V této záložce si přesně nastavíte, jak bude probíhat způsob platby a jaké máte možnosti dopravy, přidáte hlavní kategorie vašich produktů i samotné produkty. Později se vám zde budou zobrazovat objednávky, hodnocení zboží i evidence tržeb EET.

shop

Nastavení

Jak se váš e-shop jmenuje? A jak vás mohou zákazníci kontaktovat? To vše si nastavíte v této záložce. Nelíbí se vám vzhled webu? Zde si můžete vybrat jinou šablonu či upravit stávající.

V dalších záložkách menu můžete aktivovat pokročilejší funkce, jak přihlašování přes Facebook, tak i lepší propagování vašeho webu. V záložce Statistiky sledujte návštěvnost e-shopu i zisk za dané období.

3. Vydělávejte

Jednoduchý e-shop je vytvořený za pár minut. Teď už jen čekat na první objednávku! Hodně štěstí.