Bamboo Dino – Nenápadná pecka, která tě chytne

Draci jsou v klidu. Lítají si sem a tam, občas spálí na popel nějakou tu vesnici, či menší město.

Bamboo Dino

Zají to domestikovaným zvířectvem nebohého obyvatelstva a pak se mírumilovně odeberou do svého doupěte na hromadu zlata Středozemních trpaslíků nebo do zatuchlé jeskyně plné ohlodaných kostí a buclatých krys – každému draku, co jeho jest. Jenže v případě téhle hry se nebavíme o dracích vzrůstem srovnatelným s linkovým autobusem pokrytým šupinami. Spíš tak malý osobáček. S šupinami.

bamboo_dino

Situace je následující – máte na povel malého a tuze roztomilého dráčka, který nakladl vajíčka. Nebo jeho partnerka, to teď není až tak důležité. Důležité je to, že všech sedm vajec ukradlo sedm místních kmenů křováků a všichni do jednoho mají s vejci velice nekalé úmysly. Malému dráčkovi nezbývá tedy nic jiného, než vejce dostat zpět – zde naráží dráček na ten velikostní problém, kdy by stačilo vypálit dvě tři vesnice a vejce by se jen hrnula, ale bohužel.

Hra má tedy sedm úrovní, ale chvíli vám zabere, než se přes ně dostanete. Každý kmen má svého vůdce a ten stráží jedno vejce. Kmenový poskoci po vás budou házet kyje, oštěpy… co bude po ruce. Kmenoví vůdci mají navíc speciální útoky, které čas od času použijí, a je jen ve vašem zájmu se tomu vyhnout.

Dráčka ovládáte myší a lítáte nad hlavami zlodějů vajec a snažíte se vyhnout všemu, co po vás letí. Není to občas tak snadné, jak se může zdát. Ve vzduchu toho chvílemi lítá opravdu hodně a navíc dráček nepatří mezi ty nejmrštnější, ale naštěstí za utržené bodíky si můžete vylepšovat dračí útoky, speciální útoky a také lze přidávat bodíky do odolnosti. A aby toho nebylo málo, můžete svého dráčka ozdobit slušivou helmou, kloboučkem nebo slunečními brýlemi a dříve či později sežehnout všech sedm vajec chtivých kmenů a stanout na pomyslném stupni vítězů.

Chceš zabavit i svou malou sestřičku? Zkus ji pustit online flash hry, které jsou stvořeny přímo pro ni. Nebo si zahrajte některou z her pro dva, které budou bavit vás oba.

Související:

  1. Masquerade The baubles of doom PS4 demo
  2. The Lion King (MS-DOS) PC game
  3. Unravel Two PS4 trial
  4. Yoka – Laylee and the impossible lair PS4 demo