Hill Climb Racing Vás chytne a nepustí

Na mobily a tablety existuje mnoho výborných her a toto je přesně jedna z nich, kterou si každý musí zamilovat.

Na začátku hry máte k dispozici pouze jedno auto, které se ovládá jako ostatní mobilní závodní hry tlačítky plyn a brzda a čím zajímavější skok uděláte nebo do jaké úrovně dojedete, tak se Vám přičtou peníze, za které lze zakoupit lepší vybavení jako je větší dojezd, lepší tlumiče, motor a podobně, nebo koupit další vozidlo či novou úroveň, která se sama odemkne po dosažení určité částky na vašem účtu.

První auto, kterým budete jezdit, není opravdu nic moc a doporučuji z první vydělané částky koupit motorku, která je jako druhá v pořadí a trošku jí „potunit“, protože pokud máte slabý motor je problém vyjet kopce v některých úrovních.

Hill Climb Racing 04

Když výbavu u tohoto motocyklu budete mít na MAX LEVEL, což je vidět na tomto obrázku, tak je radost veškeré překážky přeskočit a vše jde v pohodě než když máte motorku nevybavenou.

Hill Climb Racing 05

Hill Climb Racing 06

Hill Climb Racing 07

Jsou ale úrovně, kde je problém ji zdolat, proto přichází na řadu těžký kalibr, jakým je třeba tank. Ideální hned do druhé úrovně XMAS a také FOREST či MOUNTAIN. prostě na ty kde je potřeba přejet stromy, či se vyškrábat na vysokou skálu nebo vyjet z bahna či hořící lávy, zde je s motorkou docela problém.

Hill Climb Racing 02

Hill Climb Racing 08

Hru hraju už pár měsíců a poslední aktualizace přidala dobrý doplněk, že je vidět kolik metrů zbývá ke kanystru s benzínem, což v kěkterých úrovních je otázka „života a smrti“ kdy nemůžete napoprvé vyjet kopec, kde se za ním ukrývá palivo do vašeho posunovadla :)

Hill Climb Racing 03

Hill Climb Racing 09

Hill Climb Racing 10

Podobná hra na xbox se jmenuje Trials Fusion. Ukázku hry – gameplay – najdete na Youtube.

Hill Climb Racing 01

Už je venku i druhý díl Hill Climb Racing, kde jde hrát i přes internet.