Hill Climb Racing 2 je zde a opět se hraje skvěle

Legendární hra Hill Climb Racing má konečně druhé pokračování a stejně jako díl první je to parádní gameska na mobil.

HCR (Hill Climb Racing) mám v mobilu nahranou v podstatě od doby, co ji v roce 2012 vydali. Telefonů jsem od té doby vyměnil několik, ale tyto závody vždy zpět nainstaloval, protože stejně jako série GTA a Tomb Raider to jsou mé srdcovky.

Hill Climb Racing 2 – recenze

Dalo by se říct, že vše zůstalo při starém, ale není to až tak pravda. Změnilo se toho víc. Jak vidíte na obrázcích ze hry, největší změnou je grafika, která je ještě víc „roztomilá“ než u dílu prvního.

hill climb racing 2 - 01

Navíc si můžete toho svého řidiče přizpůsobit, takže může mít jiné vlasy, vousy, triko, kalhoty nebo boty.

hill climb racing 2 - 03

To samé je s autem, které se dá také docela vyladit, jak změnou barvy, tak samozřejmě tuningem jako v dílu prvním.

hill climb racing 2 - 04

Zde to je ale jednodušší, protože není nutné odjezdit hodně tratí a závodů, abyste něco vydělali, mnohdy vylepšení získáte zdarma, jen stačí shlédnout reklamní video.

Těmi je hra bohužel proložena dost a jsou na každém kroku. Ale co se dá dělat, mají to tak skoro všechny dnešní hry na mobil, pokud je něco zdarma, musí se pár reklam vytrpět :)

Single player

Klasika z dílu prvního, kdy jezdíte tratě od nejjednodušší a za vydělané peníze lze koupit jak vylepšení pro auto, lepší auto nebo motorku a nebo další trať.

hill climb racing 2 - 02

hill climb racing 2 - 10

hill climb racing 2 - 11

Hraní online přes internet

Novinka v druhém dílu HCR je hraní po netu. Závodíte s lidmi z celého světa, téměř vždy se mi povedlo vyhrát a udělat reklamu webu Game Star :)

hill climb racing 2 - 09

Za vítězství získáváte body i peníze, někdy vyhrajete truhlu s diamanty, která se otevře hned, jindy je třeba čekat několik hodin.

hill climb racing 2 - 05

Zatím jsem hru pařil jen pár hodin, je to taková oddechovka, jako většina mobilních her. Autíčko, které dostanete na začátku hry, se dá dobře upravit, abyste s ním vyhrávali závody, ale postupem času už ani ty úpravy nestačí. Nyní už mám koupenou motorku a čekám až budou body na ten offroad, ten musí jezdit parádně.

hill climb racing 2 - 07

hill climb racing 2 - 08

Druhý díl se autorům vydařil, ale nebývá to tak vždy, viz. Angry Birds dvojka, který mě sice zpočátku bavil, ale postupem času už skoro vůbec.

U Hill Climb Racing 2 to bude jiná, to je hra zábavná, vše je tam kde má a tak ji budu pařit ještě hodně dlouho (pravděpodobně dokud nevyjde díl třetí :))

Hill Climb Racing 2 - 6

hill climb racing 2 - 06

1 Comment

  1. Ako predám auto a ako použijem raketu a ďalšie veci

Komentáře nejsou povoleny.