Microsoft Xbox 360 kinect sensor

Tento pohybový senzor ke konzoli xbox 360 máme doma již pár let a pokud uvažujete také o koupi, podívejte se, co vše balení obsahuje. Vše popisuji v této minirecenzi.

Když jsem xbox 360 kupoval, tak stála samotná konzole s pamětí 4GB více než 5000kč a další 3000kč k tomu stál tento pohybový senzor s názvem Kinect. Dnes, díky nástupu nového modelu Xbox One ceny starší verze konzole šly dolů a prodává se v bundle i s tímto senzorem včetně 500GB hdd.

Pokud již ale samotnou konzoli máte a rádi byste u u televize občas zatancovali nebo zasportovali :) pak je to rozhodně dobrá investice a jak napoví srovnávač cen Heureka.cz, ceny se pohybují stále kolem 3000kč.

Obsah balení Xbox 360 kinect

Originální balení obsahuje samotný senzor, 2x usb kabel a hru Kinect Adventures. V ní si můžete otestovat jak se kinect používá, kolik místa před televizí musíte mít, pokud budete „sportovat“ sami nebo ve dvojici, což je větší zábava.

microsot kinect xbox 360 sensor 1microsot kinect xbox 360 sensor 2microsot kinect xbox 360 sensor 3

Dále je přibalen návod, jak jej zprovoznit, kam zapojit konektor na zadní straně konzole a to je vše.

microsot kinect xbox 360 sensor 8 microsot kinect xbox 360 sensor 9

Po připojení a zapnutí xbox-u se vše zkalibruje samo a hned můžete zkusit přiloženou hru, kde je her několik, ale největší zábavu asi zažijete u jízdy po divoké řece, kde je nutné vždy povyskočit, abyste sebrali peníze případně se nahlánět do stran pro zatáčení.

Držák na kinect xbox 360

Původně jsme doma měli kinect pod televizí, ale jelikož obývák není extra velký, koupil jsem tento držák, díky kterému nyní sensor „sedí“ nahoře na televizi, jak vidíte na obrázku a dle mého subjektivního názoru bych řekl, že snímá mnohem lépe.

microsot kinect xbox 360 sensor 4

microsot kinect xbox 360 sensor 7

Snad vám tato mini recenze pomohla v rozhodování, zda koupit nebo ne, ale přecejen ceny jak samotné konzole xbox one i her jsou ještě dost vysoké, tak proč si nezapařit na této starší, ale stále zábavné a v porovnání s ostatními i nejlevnější herní konzoli.

microsot kinect xbox 360 sensor 5 microsot kinect xbox 360 sensor 6

Pokud vás zajímá nižší cena x box kinect, pak bazar je zřejmě jediná možnost. Ale mnohdy se dá koupit levně i nový, pokud bude v některém obchodě výprodej.

K tématu: