Rayman Legends

I po 20 letech je plošinovka Rayman Legends velmi dobře hratelná jako před lety.

Rayman Legends recenze

Raymana jsem hrál již na pc ve 20-století :) a tak jsem byl zvědavý jak si autoři poradili s posledním dílem, který nám přinesl Ježíšek k Vánocům na xbox 360.

První co Vás na novém Raymanovi zaujme, je krásná grafika i skvělá hudba, což spolu s výbornou hratelností tvoří téměř dokonalou hopsačku – skákačku.

Na začátku hry je vše celkem jednoduché, že i malé dítě kolem 5 let dokáže zapařit, jedná se o klasickou 2D hopsačku i občasným 3D průletem do další úrovně, ale vesměs jde pouze o 2D.

Smyslem hry je sesbírat co nejvíce bodů a také zachránit v každé úrovni určitý počet postaviček, díky tomuto se Vám otevře postup do další úrovně nebo další postavička.

Máte-li dva gamepady lze hrát ve dvou, velmi nás doma baví minihry, konkrétně něco jako fotbal :)

Kdo Rayman Legends ještě nemáte, určitě si hru kupte, celá rodina si jej užije.

Jak postupujete hrou, úrovně jsou čím dál těžší a i rychlejší, protože některé musíte zvládnout za určitý časový úsek a navíc pokud se úrověn jakoby hýbe a Vy musíte skákat co nejrychleji, aby Vás třeba písečné duny nepohltily nebo oheň nepopálil, to už je celkem na několik opakování a určitě se Vám stane, že si řeknete že už končíte, ale pak Vám to stejně nedá a ještě si tu úroveň zkusíte jednou, protože hra je to opravdu výborná, jako ze starých časů, kdy se hry dělaly kvalitní, jak zpracováním, tak i délkou.

Hru koupíte zde

Související:

Paw Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) – recenze hry