Paw Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) – recenze hry

Jedná se o tlupu štěňat (tlapky), kteří se jmenují – Rocky (opravář), Jaice (policista), Sky (pilotka), Rubble (bagrista), Marshal (hasič) a zachraňují příhody ve městě Adventure Bay, které zrovna nastanou. Jejich páníček, který je vždy svolá, aby zadal úkol vhodným tlapkám, se jmenuje Raider.

Video

Tlapková patrola recenze

Paw Patrol On a Roll neboli Tlapková patrola je spíše dětská hra, především pro děti, které milují seriál. Hra má velice krásnou grafiku. Tvůrci si vyhráli. Ovládání je jednoduché, takže ji zvládne i 3leté dítě, konec konců je vždy na daném úkolu ukázané, jaké tlačítko zmáčknout, kterou možnost zrovna volit a která je ta výhodná pro daný úkol.

Pew Patrol: On a Roll (Tlapková patrola)

Každé kolo je vlastně taková mise, kde zachraňujete den v Adventure Bay. Celkově je 16 misí, které musíte zvládnout. V každém kole se hraje většinou za 2 tlapky. V první půlce hrajete za 1 tlapku a v druhé půlce za tu druhou.

Pew Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) 2

Jedinou nevýhodou této hry je asi to, že nemá češtinu. Je pouze v angličtině, takže pokud je tam zrovna ukázaný nějaký děj jako například, když se tlapky seznamují s novým úkolem a jejich páníček Raider jim ho vysvětluje, tak si bohužel musíte domyslet, co asi tak může říkat. ALE! Vzhledem k tomu, že je hra určená hlavně pro děti, tak je celkem dost pochopitelné, co se snaží Raider vysvětlit a koho zrovna budou zachraňovat v dané misi a ani anglicky umět nemusíte.

Pew Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) 3

Většinou tuto hru zakoupí rodiče dětem z toho důvodu, že je dítě fanoušek seriálu, tím pádem i samotné dítě bude vědět o co se ve hře jedná. Ale ono to není vůbec podstatné. Děti jsou rádi, když si můžou zahrát za jejich vyvolené hrdiny, sbírat s nimi kostičky v každé misi a také používat jejich nástroje k daným úkolům v každé misi.

Pew Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) 4

Hra se dá sehnat za celkem přijatelnou cenu. Vzhledem k tomu, že je v angličtině, tak je asi jedno, jestli hru koupíte na CD a nebo přímo v PS storu. Hra je dostupná i na PC a konzoli Xbox One.

Související: