Tigerball je parádní arkáda na android

Hledáte příjemnou oddechovou hru pro svůj přístroj s Androidem? Pak není snad nic lepšího, než velmi profesionálně zpracovaná arkádová hra Tigerball.

Tigerball na android

Tuto hru mají na svědomí tvůrci z Laxarusu. Hra má PEGI označení 3. Je proto určená skutečně komukoli. Od uvedení na Google Play si tuto hru stáhlo skoro 5 000 000 lidí, a průměrné hodnocení uživatelů je 4,6*! Sami si můžete udělat obrázek, o jak povedenou hru se jedná. Pokud si ji budete chtít stáhnout do svého mobilního zařízení, Tigerball zabere maximálně 22 Mb.

tigerball game

A co je cílem této hry? Pokud hledáte nějaký sofistikovaný systém hádanek, hordy příšer či něco podobného, tak na to rovnou zapomeňte!

Úkolem ve hře Tigerball je hodit míček do připraveného koše.

Myslíte si, že je to hračka? To v žádném případě! Pomocí tahu prstu po displeji nasměrujete míček ke koši. Musíte si ale přitom dávat pozor na nejrůznější překážky, které vám zabraňují v tom, aby míček bezpečně dopadl na místo určení.

tigerball game 2

Hra disponuje naprosto úžasnou fyzikou, kterou můžete vidět při každém provedeném hodu balonkem. Při řešení úkolů je potřeba trošku logicky uvažovat, trošku znát fyziku odrazu (i když leckdy vám je k ničemu), a samozřejmě musíte mít trošku šikovnosti ve svých prstech. Nebojte se, s každou odehranou hrou získáte stále lepší a citlivější tah.

tigerball game 3

Pokud se vám nepovede hodem trefit míček do koše, bude vás to stát jeden život. Životů máte na začátku šest, můžete je ale různě doplňovat za hvězdy, které získáte za trefený míček do koše. Pokud se vám bude zdát level příliš těžký, můžete si na pomoc přizvat bombu. Ta sama padne do koše, a vy tak splníte daný level. Stejně jako srdce můžete i bomby dokupovat za získané hvězdy.

tigerball game 4

Každý 25 level je navíc checkpoint, kde se vám doplní životy i bomby. V lite verzi musíte začínat vždy od prvního levelu. Pokud si ale za 1,83€ zakoupíte pro verzi, můžete checkpointů využívat neomezeně. A za ty peníze to rozhodně stojí. Každý pátý level se navíc změní prostředí, takže se rozhodně nebudete nudit.

tigerball game 5

Pokud vás Tigerball zaujal, rozhodně neprohloupíte, pokud si jej stáhnete a vyzkoušíte. Je to jedinečná hra s jedinečnou fyzikou.

tigerball game 6

tigerball game 7