Fruit Ninja je jedna z nejzábavnějších her na mobil i tablet

Vždy si říkám, že už snad všechny druhy her byly vytvořeny a nic nového nemůže překvapit, ale opak je pravdou.

Fruit Ninja – recenze hry

„Ovocný ninja“, hodně volně přeloženo, je velmi chytlavá hra, která naplno využívá dotykových displejů u chytrých telefonů také tabletů. iPad nemám, takže nemohu doporučit, zda tato gameska existuje i na tuto „jablkovou“ platformu, vlastním mobil a tablet s Androidem, tam to funguje bez problémů.

fruit ninja

Princip je jednoduchý, což je patrné hned v úvodním menu, kdy tlačítka netisknete, ale musíte je jakoby přeříznout tahem prsti pod displeji. A přesně na tomto principu funguje celá hra.

Před startem hry si lze vybrat ze tří možností obtížnosti:

  • Classic – zde musíte rozseknout ovoce létající ze spodní části obrazovky ještě dříve, než zase spadne dolů. Pokud se Vám to nepovede, přibyde Vám černý křížek, za tři červené křížky je konec hry. Důležité je také si dávat pozor, abyste nepřesekli bombu.
  • Arcade – během 60 sekund musíte rozpůlit co nejvíce ovoce ale také zde létají bomby, a není jich zrovna málo, takže to už chce rychlejší prsty.
  • Zen – v limitu 1:30m je třeba rozpůlit co nejvíc ovoce, žádné bomby, jen hodně a hodně ovoce. Tato kategorie je můj favorit.

Pro začátek můžete zkusit hru ovládat jedním prstem, ale rozhodně doporučuji zapojit klidně i všechny, protože budete mít jistotu „přeříznutí“ všeho na obrazovce, s jedním „mečem“ se to v dalších úrovních zvládá celkem obtížně.

fruit ninja 2 fruit ninja 3 fruit ninja 4 fruit ninja 5 fruit ninja 6 fruit ninja 7 fruit ninja 8 fruit ninja 9 fruit ninja 10

Související:

Word Blitz – recenze online hry

Paw Patrol: On a Roll recenze

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.