World of Tanks – recenze hry

World of Tanks je simulace tankových bitev a jde o multiplayerovou bezplatnou hru od společnosti Wargaming. Hra v Čechách vyšla 14. dubna 2011.

Video

World of Tanks recenze hry

Většina hráčů ve WoT, hraje převážně „náhodné bitvy“. Termín „náhodná bitva“, můžete pochopit jako čistokrevnou „řežbu“ 15 hráčů, oproti dalším 15 hráčům na straně protivníka. Dále je ve hře možnost přidat se do klanu. Klan – skupina lidí hrajících dohromady pod nějakou vlajkou, skupinou.

WORLD of TANKS – oficiální stránka >>

Pod klanem lze hrát režimy: obřad, opevnění (stronghold), klanová válka (CW).

Dále se ve hře vyskytuje herní režim zvaný „týmová bitva“ neboli „rota“. Tento režim je spíše pro zkušenější hráče, ale lze jí absolvovat i mimo klan.

Pokud si chcete zahrát hru s kamarády, můžete si na herní režim „náhodná bitva“, založit „četu“, která se může skládat až ze tří lidí.

Tanky samotné jsou ve hře rozdělené do desíti úrovní. Ne vždy platí, že tank 5. úrovně, musí být horší, nežli tank 6. úrovně. Statisticky možná ano, ale tank, který řídíte, je přesně tak dobrý, jako jste vy. Když „dobrý“ hráč ve svém oblíbeném tanku 7. úrovně, narazí na „špatného“ hráče v jeho novém tanku úrovně 9., je velká šance, že vyhraje tank 7. úrovně (tieru).

Hraj zdarma WOT

Vozidla která se nachází ve WoT, jsou zatím pouze z období okolo 2. světové války. Říkám zatím, protože Wargaming ohlásil, že se hráči můžou těšit na tanky i z poválečného období. Tyto tanky buď budou zakomponovány jako tiery 11. – 13. a nebo přijde nová hra, World of Tanks 2. Pokud se vám nechce čekat, nabízí se možnost, ozkoušet hru Armored Warfare, mě ale nenadchla.

Teď už potřebujete vědět, že tanky se dělí na pět skupin. Lehké tanky, střední tanky, těžké tanky, stíhače tanků a samohybná děla.

WOT ke stažení zdarma – registrace

Každý tank má vlastní roli, která ve většině případů nelze nahradit jiným typem vozidla. Pokud chcete být silná opancéřovaná bestie, tak je jasné, že si nevyberete lehký tank, ale nějakou pořádnou „heavinu“. A naopak samozřejmě taky, lehké tanky jsou svižné otravné „blechy“ které slouží k objevování nepřátelských pozic a částečnému otravování samostatných nepřátel. Když se lehký tank snese plnou rychlostí na pomalý těžký tank, tak má těžký tank velký malý problém. Střední tank je něco mezi lehkým a těžkým tankem. No a pokud si chcete odpočívat a nemyslet u hry, tak doporučuji samohybné dělo, kde se jen kliká a nebo stíhač tanků, se kterým se schováte do křoví a „kempíte“. To ale nedoporučuji, pokud se chcete vyhnout nadávkám, tato hra je jich plná stějně jako je v ní plno nevyrovnaných lidí.

A můžete vyrazit, těším se na vás v bitvách…

WORLD OF TANKS – HRÁT ZDARMA >>

Oficiální stránky WOT

Hru můžete zadarmo stáhnout i na webu World of tanks eu

World of Tanks má novou super reklamu

Hru Worlds of Tanks, ve českém překladu Svět tanků, hraje skoro 9 milionů hráčů po celém světě. Není divu, že mnoho videí je i na oficiálním youtube kanálu a právě jednu novou reklamu přinášíme i vám. A kdo ještě WOT neznáte…

ZAHRAJTE SI ZDARMA WORLD OF TANKS

World of Tanks Mercenaries

World of Tanks Mercenaries pro Sony Playstation 4 je update do této jedné z nejúspěšnějších her současnosti. Podívejte se, co je nového a jak skvěle se hra hraje i na PS4.

Související hry