Chyba WS-45487-8 při prodlužování členství PS+

Taky se vám stalo, že i při několikátém zadávání kódu z karty PS PLUS nešlo členství aktivovat a psalo to chybu? Zde je řešení.

Jak vyřešit chybu WS-45487-8 při aktivaci Playstation Plus členství

PS+ už máme na PS4 nějaký ten rok a jelikož už sám hraji na PS5 a syn má Playstation 4, matně jsme si pamatoval, že se musí prodloužit někdy v květnu. Tak jsem sednul ke konzoli a vidím, že je 27 a právě dnes to členství končí. Tak jsem jej koupil online, kód přišel hned ale vida, po prvním zadání to nešlo. Tak jsem jej zkusil napsat znovu a taky nic. Přihlásil jsem se tedy na Playstation Network na pc, ale ani tady to nešlo a stále to psalo tuto chybu.

Chyba ws-45487-8 při prodlužování členství PS+

Začal jsem tedy googlit (jak jinak dnes vyřešit problém) a zjistil jsem následující informaci.

Jelikož v červnu 2022 Playstation Plus přechází na nový systém, tak je aktuálně pozastaveno prodlužování členství, pokud vám ještě nevypršelo. Takže je třeba počkat na konec platnosti a poté jej následující den prodloužit.

Hráči si totiž kupovali kupóny do zásoby, aby ušetřili, protože nové členství bude ve 3 kategoriích a ani to nejlevnější asi nebude za současnou cenu, za jakou kupón PS PLUS koupíte.

Závěr:

Den poté, kdy členství skončilo, už šlo klasicky prodloužit. Takže pokud se vám vyskytne stejná chyba, stačí vyčkat a následující den, kdy členství skončí, ten kód zadat.