Verze 1.2.5.5  Stažení off-line verze  Část  3  4

POPIS

Tyto HTML stránky mají sloužit jako rukověť k vynikající strategii Jagged Alliance 2 a především pak k jejímu českému překladu. Z tohoto důvodu odpovídají použité české termíny i termínům použitým ve zmiňovaném překladu. Aby to nebylo matoucí pro toho kdo hraje hru v originále, jsou pak tyto termíny v textu většinou doplněny také jejich anglickým ekvivalentem.

Cílem těchto stránek není precizní popis všech questů a ideálního postupu ve hře, jen se snaží pomoci při rozhodování o tom která zbraň je nejlepší, koho co nejlevnějšího a co nejlepšího najmout na danou činnost, kdo je nejvhodnější specialista, kde sehnat potřebnou zbraň, výstroj či předmět, kde a jak získat dopravní prostředky, kde lze co nechat opravit, jak se provádí speciální úkony, co se skrývá pod danými termíny, objasní rozdíly mezi různými druhy munice, vysvětlí jak lze odzbrojovat nepřátele a získávat tak zbraně, poradí jak na to chcete-li rychleji zlepšit dané vlastnosti postavy a mnoho dalších a dalších věcí o kterých oficiální manuál pomlčel…

Používání těchto stránek on-line nedoporučuji (pokud tedy zrovna nesedíte na serveru na nějaké páteřní lince), protože obsahují příliš grafiky a velkých HTML souborů. Ideální stav je jejich stažení v archívu, rozbalení na disku a provozování na pozadí hry. Jakmile najdete nějakou novou věc či zbraň, hned se můžete přepnout do prohlížeče a podívat se k čemu je to dobré, zda je ona zbraň lepší než aktuálně používaná, zda má cenu zkoušet najímat právě potkanou postavu atd…

Informace jsou zpracovány, vedle mých zkušeností, i ze zkušeností stovek až tisíců hráčů tak, jak byly postupně publikovány různě na internetu. Přesto že jsem osobně prakticky všechno překontroloval, nelze zaručit že se bude vše přesně shodovat s herní realitou v té dané konkrétní vámi používané verzi hry a obtížnosti.

INSTALACE

Pokud se rozhodnete pro prohlížení off-line verze, pak stačí stažený vícesvazkový RAR-archiv rozbalit (se zachováním struktury) do jakékoliv vámi zvolené cesty. Celá off-line Rukověť se bude kompletně nacházet v adresáři „P@voukova Rukověť JA2 CZ“.
Vlastní spouštění se provede souborem „start.htm“, který bude hned ve výše uvedeném adresáři.

TIP: Pokud byste si chtěli udělat zástupce na ploše je pro vás za tímto účelem ve výše uvedeném adresáři připravena ikona „prja2cz.ico“.
POZN.: Kdyby se vám stávalo že by po ukončení Rukověti nabíhalo okno prohlížeče „za roh“, pak jde o chybu vzniklou kombinací systém/prohlížeč (W95/IE 5.5). Lze ji lehce odstranit zadáním a poté zrušením možnosti „Automaticky schovávat“ ve vlastnostech hlavního panelu.

UPOZORNĚNÍ

Tyto pracně dělané stránky jsou jako celek i části vlastnictvím autora, který si bez předchozího souhlasu nepřeje jejich komerční využívání ani šíření.

Obrázky ze hry a některé další použité obrázky jsou vlastnictvím firmy Sirtech Canada (www.sir-tech.com), jiné jsou mnou různě poupravované obrázky od nezjištěných autorů z internetu.

PŘÁNÍ

Doufám že tyto stránky znásobí zážitek ze skvělé hry Jagged Alliance 2 a že přesvědčí i ty kteří ji ještě nehráli k tomu aby si ji zahráli. Také věřím že ti kteří JA2 již dohráli se ve světle nových poznatků do Arulca znovu vrátí aby opět prožili dobrodružství na jehož konci čeká sláva a svoboda…

Jiří Hlach ml.
– P@vouk –

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.