Plná Peněženka je cashback portál, díky kterému ušetříte

Plná peněženka je tzv. „cashback portál“, přinášející spoustu výhod. Na jejich webu najdete nepřeberné množství zahraničních i českých obchodů – od dovolené po služby, takže si vybere opravdu každý.

Co je to Plná Peněženka a jak funguje?

Na portálu si vyberte obchod a klikněte na „nakoupit s cashbackem„. Vždy, když nakoupíte skrz portál, vrátí se vám určité procento z vašeho nákupu, toto procento se určují obchody samy, ale vy vždy víte, kolik procent zpět obchod nabízí. Tyto „odměny“ si pak můžete nechat vyplatit na váš účet. Částka se vám na účtě objeví do druhého dne.

Lištička

Nenechte si utéct žádnou slevu – s „lištičkou“, rozšířením do prohlížeče vždy dostanete aktuální informace o slevách, ale hlavně vás upozorní, že se právě nacházíte na webu, přes který můžete nakupovat s Plnou peněženkou a pomocí odkazu vám cashback aktivuje.

Čím víc nakoupíte, tím víc ušetříte

Důležité je nakupovat přes Plnou peněženku pravidelně, neboť si můžete takto zvýšit váš „VIP“ status, a tedy navýšit si procenta cashbacků. Pokud uděláte 1-2 nákupy za měsíc, máte o 3% větší sazbu. Pokud jste si udělali radost a máte 3-4 nákupy, získáváte 5% a konečně – za 5 a více nákupů za měsíc máte o 10% větší cashback. Tato zvýhodnění se vám aktivují automaticky, vy se o vaší nové výhodě dozvíte v pravém horním rohu u vašeho profilu.

Obchody, kde koupíte počítačové hry a další příslušenství k pc či herním konzolím, zde samozřejmě také najdete.

Plná peněženka ale nejsou jen cashbacky – najdete tam také recenze, v sekci „akce a kupóny“ máte přehled obchodů které nabízejí po omezenou dobu větší cashback nebo slevy.  Co se mi líbí na Plné peněžence je relativně nový vyhledávač „Lookio“ od Plné peněženky, který se nachází v horní liště stránky. Ten vám pomůže s hledáním oblečení pro celou domácnost. Cashback vás ani tady nemine, pokud se na obchod dostanete skrze portál.

Tak na co čekáte? Objevte více než 493 obchodů, ušetřete a užívejte si! Navíc získejte až 6 000 Kč, když pozvete do Peněženky své kamarády!

>> Registrujte se zde <<