The Ball Game – One Touch Arcade

Panopera Games si dovolují představit svoji nově vydanou hru na App Store a Google Play s názvem The Ball Game.

The Ball Game – One Touch Arcade

Hráč ve hře je se svým míčem vystaven výzvě čelit nekonečně generovanému světu plnému rozličných překážek, které ho procvičí v dovednostech ovládat míč a využívat jeho fyzikální interakce. Nezávisle na mobilní platformě může své výsledky porovnávat s přáteli, a vzájemně soupeřit o putovní pohár lídra tabulky. Nepovinné sbírání diamantů odemkne hráči další položky v game shopu.

panopera games the ball game 1 panopera games the ball game 2

Zkuste také: Puppet Soccer 2014

panopera games the ball game 3

Způsob jak hrát The Ball Game je jednoduchý

Ve hře ovládáte fotbalový míč, který kopáním a správnými odrazy dostáváte přes překážky postavené z tréninkových kuželů. Kopnout můžete dvakrát po každém kontaktu míče se zemí. Správným načasováním a odhadem odrazu může míč přistát přesně tam kde potřebujete, zbytek už je ponechán realistické fyzice.

panopera games the ball game 4

Vyváženost je naší oblíbenou vlastností hry. Narozdíl od mnohých nových titulů, které sází na přehnaně obtížné překážky nebo těžko řešitelné situace, je svět The Ball Game fér a čistě o soustředění a hráčově schopnosti správně načasovat svůj pohyb vpřed.

panopera games the ball game 5

The Ball Game je dostupná na Apple App Store a Google Play kompletně zdarma. Verze pro iOS vyžaduje 68MB úložiště a systém ve verzi 6 nebo novější, verzi pro Android stáhnete v balíčku o velikosti 27MB a lze instalovat na zařízení od verze Android 4.1.

panopera games the ball game 6

O Panopera Games

Panopera Games je malé nezávislé herní studio zaměřené na tvorbu mobilních her. Titul The Ball Game je jejich prvním krokem při vstupu na Apple App Store a Google Play.

Kontakt

E-mail: panopera@panopera.eu

Web: http://panopera.eu/theballgame

Twitter: http://twitter.com/panoperagames

App Store: https://itunes.apple.com/app/the-ball-game-one-touch-arcade/id1020602237

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.panopera.theballgame