Moje malé Tesco: Tvůj vlastní supermarket

Nová simulační mobilní hra pro malé i velké je zdarma a bez mikrotransakcí. Postav si vlastní obchod a zvol si tu nejlepší strategii, která tě dovede až k úspěšnému hypermarketu.

Moje malé Tesco

Jako manažer budeš rozhodovat, jaké zboží kdy objednáš a které výrobky si sám vyprodukuješ. Bude na tobě, zda zboží umístíš do regálů, obsloužíš zákazníky nebo nejdřív vyřídíš online objednávky. Ale hlavní bude dobře rozhodnout, kdy a jak investuješ do rozvoje. Navíc na tebe každý den čekají nové výzvy a můžeš také obchodovat s přáteli a dalšími hráči.

Moje malé Tesco mobilní hra 2 Moje malé Tesco mobilní hra 3 Moje malé Tesco mobilní hra 4 Moje malé Tesco mobilní hra 5

Ve hře nahlédneš do zákulisí reálného obchodu Tesco a setkáš se se stejným zbožím i vybavením. Čím víc spokojených zákazníků získáš, tím víc budeš mít peněz, zaměstnanců a možností. Rozšiřovat budeš svou prodejnu i sortiment.

Hra nabízí skvělou zábavu pro malé i velké hráče. Hrát můžeš kdykoli během krátkých chvil v průběhu dne, a dokonce také offline.

Moje malé Tesco se stalo jednou z nejúspěšnějších mobilních her v Maďarsku a nyní je kompletně v češtině. Aplikace je zdarma a bez mikrotransakcí. Stáhnout si můžeš verzi pro iOS, Android a Windows Phone.

Související: