Moje malé Tesco: Tvůj vlastní supermarket


Nová simulační mobilní hra pro malé i velké je zdarma a bez mikrotransakcí. Postav si vlastní obchod a zvol si tu nejlepší strategii, která tě dovede až k úspěšnému hypermarketu.

Jako manažer budeš rozhodovat, jaké zboží kdy objednáš a které výrobky si sám vyprodukuješ. Bude na tobě, zda zboží umístíš do regálů, obsloužíš zákazníky nebo nejdřív vyřídíš online objednávky. Ale hlavní bude dobře rozhodnout, kdy a jak investuješ do rozvoje. Navíc na tebe každý den čekají nové výzvy a můžeš také obchodovat s přáteli a dalšími hráči.

Moje male Tesco prodejna Moje male Tesco sklad Moje male Tesco prodejna 2 Moje male Tesco prodejna 3

Ve hře nahlédneš do zákulisí reálného obchodu Tesco a setkáš se se stejným zbožím i vybavením. Čím víc spokojených zákazníků získáš, tím víc budeš mít peněz, zaměstnanců a možností. Rozšiřovat budeš svou prodejnu i sortiment.

Hra nabízí skvělou zábavu pro malé i velké hráče. Hrát můžeš kdykoli během krátkých chvil v průběhu dne, a dokonce také offline.

Moje malé Tesco se stalo jednou z nejúspěšnějších mobilních her v Maďarsku a nyní je kompletně v češtině. Aplikace je zdarma a bez mikrotransakcí. Stáhnout si můžeš verzi pro iOS, Android a Windows Phone.

Podívej se na trailer a hned zkus, jaké to je mít celý hypermarket ve své kapse!

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*