Aplikace Pokémon GO hýbe světem a Nintendo jede

Museli byste být posledních několik týdnů na jiné planetě, abyste nevěděli o tom, jaký boom zažívá společnost Nintendo, v minulosti jeden z největších herních gigantů a nyní, jak se zdá, se díky aplikaci Pokemon GO vrací na výsluní.

Co vše stojí za úspěchem této appky?

Je to kombinace několika faktorů, které se úspěšně zkombinovaly a nyní i sociální síť Twitter může závidět zájem u tuto aplikaci, protože Pokémon ji předstihl (momentálně). Tento boom asi nebude trvat několik měsíců, protože moderní rychlá doba si žádá stále nové a nová inovace a z jednoho originálu druhý den vznikne dalších x-kopií.

Ostatně v Číně o tom ví své.

V první řadě za vším stál úspěch seriálu Pokémoni, vysíláný i u nás.

Já jsem ročník 1977, a byl jsem už „starší“, když tato mánie v Čr začala, takže nepatřím mezi ty stovky a tisíce třicátníků, kteří každou volnou chvíli dnes a denně pobíhají po městě a loví Pokémony na ulicích, autech, u kaváren nebo i na hřbitově.

Jak se Pokémon GO hraje se podívejte na videu z Youtube

O této hře již bylo popsáno mnoho stránek, návody, informace, vše o tom, kde a jak ji stáhnout pro Android i pro iOS, takže níže uvádím seznam, zdrojů, který se budu snažit průběžně aktualizovat. Pokud víte o další zajímavé stránce či článku, který zde chybí, napište odkaz do komentářů pod tento článek a já jej sem přidám.

Návod na hru zde

 

Odkazy