Automatické vypínání PS4 – kde a jak nastavit

Nevíte, jak a kde nastavit, aby se vaše herní konzole Sony Playstation 4 sama automaticky vypínala? Podívejte se na foto návod.

Nastavení vypnutí PS4

Na hlavní obrazovce klikněte na volbu Settings.

Automatické vypínání PS4

V nastavení na volbu Power Saving Settings.

Automatické vypínání PS4 2

Zde na první záložku Set Time Until PS4 Turns Off.

Automatické vypínání PS4 3

Jak vidíte, při přehrávání videí, pokud nestisknete ovladač, se konzole vypne po 4 hodinách, pokud budete na úvodní obrazovce nebo u hry či při používání internetu, se konzole vypne po 1 hodině, pokud ji necháte zapnutou a nebudete ji používat.

Automatické vypínání PS4 4

Čas vypnutí lze nastavit od minimálně 20 minut až do 5 hodin nebo nastavit volbu Do Not Turn Off (nevypínat), což se hodí, pokud paříte neustále a chcete PS-čtyřku mít zapnutou stále :)

Automatické vypínání PS4 5

A pokud nechcete čekat hodinu, než se konzole sama vypne, ale chcete to udělat sami, jen nevíte jak na to, je zde další návod, popisující Jak vypnout PS4.

3 Comments

  1. Zdravím , když jsem zapínal ps3 automaticky se pustila i tv , teď jsem na to samé hdmi připojil ps4 a tato funkce mi nefunguje (musím zapnout tv a daný vstup nastavit ovladačem tv) , prosím o radu jak tuto funkci spustit , děkuji a mnoho zdaru s tímto pěkným webem :-)

  2. Martine dík za doplnění, já mám ale TV Samsung, kde to nejde. Naštěstí mi nedělá problém zmáčnout 2 čudlíky místo jednoho :D

Komentáře nejsou povoleny.