Jak hrát GTA 5 online na PS4

Po dohrání GTA V je logickým krokem hra online přes internet. Kdo nevíte jak na to, tento návod je přesně pro vás.

Hrajeme GTA 5 online

Co budete potřebovat

Hru nainstalujete a spustíte. Dole na obrazovce vidíte několik voleb, můžete například spustit nové kaskadérské závody (Stunt Series) pomocí klávesy R1, nebo čtverečkem na ovladači spustit ONLINE režim. Pokud nezvolíte nic z toho, pustí se GTA 5 Single player.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 Jak hrát GTA 5 online na PS4 2

Ale i pokud jste přejít do online řežimu při náběhu hry nestihli, nevadí, lze toto zvolit i ve hře. V Nastavení (to vyberete pomocí volby Options na gamepadu) klikněte na volbu ONLINE.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 3

A zde vyberte záložku v menu vlevo dole Play GTA Online.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 4

A potvrďte GO.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 5

Pokud máte hru rozehranou, doporučuji ji uložit, protože přechodem do inline módu se vše neuložené ztratí.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 6

Hra se připojuje..

Jak hrát GTA 5 online na PS4 7

Já už zde mám vytvořenou postavu a část online hry odehranou. Při prvním spuštění si ale musíte vybrat svoji postavu, to je intuitivní a asi nemá cenu to zde popisovat.

Jak hrát GTA 5 online na PS4 8

Takto vypadá mapa GTA V ONLINE.

GTA 5 online na PS4 9

Bod, kam míří křížek, značí místo, kde můžete jezdit závody – Stunt.

GTA 5 online na PS4 10

Křížkem na ovladači potvdíte volbu a už jedete podle ukazatele na mapě.

GTA 5 online na PS4 11

Co je na výběr za závody vidíte zde.

GTA 5 online na PS4 12

Hra online má opravdu mnoho možností a každý si zde najde to své oblíbené.

26 Comments

 1. De koupit na PS 4 online když už mám jen GTA V

  • Kupovat gta online není třeba, stačí si přečíst tento návod.

 2. Je třeba kupovat PS4 plus na GTA 5 online? Nelze se nám připojit a skáče nám to do psplus a chce to kód. Poradíte jak. Lze hrát on-line přes WiFi? Nebo ne.Dekuji za odpověď.

  • Ano, pro veškeré hraní online her na Playstation 4 je nutný placený přístup PS Plus. Ale jak už jsem zde několikrát zmínil, těch investovaných cca 1200kč / rok se vám několikrát vrátí na těch plných hrách, které každý měsíc vychází. A navíc máte jako člen Playstation Plus také slevy na hry. https://www.game-star.cz/ps-plus-ps4-karta-na-365-dni-nejlevneji/

   • Samozřejmě je to live placené,takže už to stojí 1500kč,a další zdražování budou jistě následovat ,přesně jak jsem očekával …proto jsem si PS4 již nekupoval !

  • Na PS nejde hrát online bez PS plus jde to. Jenom na počítači.

 3. Co mám udelat kdyz mi to píše: Your Sony Entertainment Network account is not permitted to access Network features. ??

  • Tuto chybu to zobrazuje, pokud ti není 18, pokud se nepletu.

   • zdravím, a jak docílím toho, aby to šlo ? kde změnit věk ? Děkuji za radu !

 4. Dobrý den, je možné že gta online na ps4 nefunguje? Mám koupené gta v i PS plus. Po použití vašeho návodu však hra píše že gta servery nejsou k dispozici, zkoušel jsme všechno, restart hry, restart routeru a stále nic.
  Můžete mi prosím poradit?

 5. Láďo, je možné, že to nešlo jen dočasně, v poledne mi to taky hlásilo chybu.

 6. Zdravim, je mozne, aby spolu hrali dva hraci Gta 5 online, jeden na PC druhy na PS 4? Omlouvam se asi za hloupy dotaz. Hezky den vsem. Dana

 7. Jakým způsobem lze koupit v GTA5 na PS4 online kanceláře, obchod atd?? Pořád se motám jen 2garaže.Momentálně mám level 4120.
  Díky předem za odpovědi.
  Jirka

 8. Zdravim. Nevi nekdo kde najdu nastaveni vozu v gta5 online na ps4? Aby me vozidlo nemohl řídit jiny hráč. A kdyz me vozidlo zničí aby se mu strhnula část peněz? Děkuji za odp. Čau

 9. Prosím radu,Ps plus mám koupeno a hru GTA5 na PS4 mi nejde hrát online. Online jsem,stahovat jiné hry mi šlo.
  Čím to je?

   • Začne se to načítat a pak napíše…ALERT: THE ROCKSTAR GAME SERVICES ARE UNAVAILABLE RIGHT NOW.PLEASE RETURN TO GAME THEFT AUTO V. a pak další ALERT:Files required to play GTA online could not to be downloaded from the ROCKSTAR Games. Please RETURN to Grand Theft Auto V and try again later.

   • Mám stejný problém jak Vendula
    Co mám dělat?

 10. Dobrý den nedávno jsme si koupil PS4 pro a chci si koupit GTA 5 online a nechci utrácet za PS plus jsem přihlášen na PS network a mám Steel online a tam PS plus nepotřebuju nebude mi i na GTA 5 online stačit PS network .

  • Ahoj Dominiku, u GTA Online je PsPlus potřeba. Už jsem to zmiňoval několikrát, ale opravdu si nezahraješ ani jednu z těch minimálně 25 her, které za ten rok máš díky členství zdarma? I nová AAA hra stojí často víc než roční členství Playstation Plus.

 11. Co mam udelat když mi to tam ukazuje : this content cannot be selected at this time

Komentáře nejsou povoleny.