PS Plus PS4 karta na 365 dní nejlevněji

Kde koupit PS4 Ps Plus card na 12 měsíců nejlevněji, abyste mohli stahovat každý měsíc hry zdarma a hrát online celý rok zadarmo?

Předplatné na PS4 – jak na to

Přestože jsem si myslel, že budu pařit na Sony Playstation 4 pouze offline, tak to nevyšlo :) Díky možnosti zkusit si členství ps plus ve free trial verzi na 14 dní stačilo na to, abych viděl, že to objeví úplně nový svět hraní. Rychlý internet snad už dnes má doma každý, takže to problém není. A potom, co jsem koupil novou 55″ televizi, už se bude pařit jedna báseň.

Playstation plus na PS 4

Protože jsem dnes ráno 12 měsíční PS PLUS kartu koupil, poradím i vám, kde ji sehnat nejlevněji.

Opět jsem vybíral na webu Heureka.

Porovnáte ceny od nejnižší a kupujete. Já koupil na Mall, který máme u nás ve městě a proto si kartu mohu osobně vyzvednout. Navíc právě v tomto obchodě je ta cena POUZE DNES, takže jsem neváhal.

Výhody členství PS Plus 365 dní

Každý měsíc si zdarma můžete stáhnout několik her, tento měsíc to je aktuálně pecka Little Big Adventure 3, což je také jeden z důvodů, proč jsem si účet ps plus zaplatil. LBA3 stojí normálně 500kč, takže v podstatě když vyjdou 2 podobné hry, které jste si chtěli koupit, díky psplus účtu je máte „zdarma“.

Navíc lze pařit online přes internet, například mé oblíbené GTA V, kde stále vychází nové mise, auta, motorky a další vychytávky.

Čtěte

2 Comments

  1. Prosím vás mužu se zeptat jak se davá pryč kod s playstation store

Komentáře nejsou povoleny.