Jak nainstalovat GTA 5 na PS4

Instalace GTA 5 na PS4 je mnohem jednodušší než kdybyste hru instalovali na pc. Hra pro Sony Playstation 4 je pouze na jednom Blue Ray disku, verze pro PC je 7 DVD.

Jak nainstalovat GTA V na PS 4

Máte v podstatě dvě možnosti, pokud koupíte „krabicovou verzi“, což osobně doporučuji, protože získáte nejen krabičku s pěkným obalem, ale také mapu a u vybraných verzí i další doplňky, jako třeba hrnek nebo „boxer“.

Koupený disk vložíte do mechaniky, hra se nainstaluje sama a také se stáhnou nejnovější aktualizace. Bohužel v tomto případě je nutné mít disk stále v mechanice.

Možnost druhá je ta, pokud hru koupíte online na PSN Store a celou gamesu poté pouze stáhnete do konzole a můžete rovnou hrát.

Hru najdete na úvodní obrazovce nebo v knihovně – Library.

GTA V instalace

GTA V instalace 5 GTA V instalace 6

Stisknutím tlačítka Options na gamepadu se zobrazí další možnosti, jako Aktualizace (Update) nebo informace o tom, kolik hra na disku zabírá místa. Jak vidíte, není to zrovna drobeček, ukousne z pevného disku PS4 63 giga.

GTA V instalace 2 GTA V instalace 3

TIP: Vyzkoušejte i cheaty do Grand Theft Auto 5, je to fakt sranda.

GTA V instalace 4

Jak instalovat hru GTA5 na Plejstejšn 4 už víte.

Kde koupit Grand Theft Auto V

Koupit GTA V můžete jak v českých internetových obchodech nebo přímo přes Playstation Store, kde cena nebude nejlevnější, ale pokud počkáte na slevy, které se pravidelně několikrát ročně objevují, můžete výrazně ušetřit.

3 Comments

  1. zdravím chtěl bych se zeptat a poradit když sem omilem zmačkl remove disc u gta 5 a vijel mi disc a stahovalo se to bez discu ten updating tak sem se podival že mít ten disc pořád v mechnice což sem nevěděl stane se tomu něco

  2. Zdravím asi před rokem sem si kupoval hru gta5 na pc z platformy Steam. Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo to Gta5 z pc nějak dát či vložit do mojí ps4 knihovny jelikož jsem zistil že to můj netebook nerozjede :). Budu rád za vaší odpoveď hezký den Jakub

    • Bohuzel to nekde. Taky bych rad treba pretahnul moji knihovnu ze Steamu na ps ?

Komentáře nejsou povoleny.