Jak připojit druhý ovladač k PS4

Jak připojit, přidat, zapojit a nastavit druhý ovladač na PS 4 ukáže tento návod. Také už máme doma 2x gamepad Dualshock, tak je zábava u her dvojnásobná :)

Youtube video

Jak připojit druhý ovladač k ps4

Připojení a přihlášení druhého ovladače na Playstation 4 uděláte následovně. Abyste gamepad č.2 mohli spárovat, musíte mít zapojený již ten první. Poté na tom druhém, novém stiskněte klávesu prostřední se znakem PS a ukáže se tato obrazovka.

Zde klikněte na volbu Nový uživatel.

Jak připojit druhý ovladač k PS4 - 1

Na další obrazovce můžete vytvořit nového uživatele, jak popisuji v návodu k nastavení Playstation. Poté by ale již na plejstejšnu byli 2 účty a vždy byste museli zvolit, ke kterému se přihlásíte a automatické přihlášení by nefungovalo. jelikož my hrajeme občas, doporučuji volbu Hrát jako host.

Jak připojit druhý ovladač k PS4 - 2

Můžete se také přihlásit pomocí chytrého telefonu (Smartphone). Já volím Nepřihlašovat se.

Jak připojit druhý ovladač k PS4 - 3

A jak vidíte na této obrazovce, již jste přihlášeni jako Host1 a můžete začít hrát hry pro dva.

Jak připojit druhý ovladač k PS4 - 4

Tento postup je ale nutné vždy zopakovat, pokud se konzole vypne a zapne – tzn. musíte jej aktivovat pokaždé, když chcete hrát ve 2 (a více lidech). Pokud ale budete mít již svůj druhý účet vytvořený, bude to jednodušší.

Další návody pro PS4 gamepad

21 Comments

 1. Dobry den kdyz zapojim druhy ovladac k PS4 jako host, muzu hrat online hry? Nebo zalozit druhy ucet ?

   • Ale jak? Chceme s pritelem hrat online proti druhemu paru a nevime jak se do hry dostat ve ctyrech ze dvou konzoli :(

 2. Dobrý den, chtěl bych se zeptat ,kde stáhnu češtinu na ps 4.
  Předem Děkuji za odpověď.

 3. Jak pretahnu ucet z ps4 slim do ps4 pro.Chci aby byl slim uplne cisty k dalsi prodeji.Diky

  • Dušane, Nastavení a Správa dat ukládaných aplikacemi.

  • Mám normální primary ovladač k normální ps4 a chci si zapojit slim ovladač jako host a nejde prostě se dualshock nechce spárovat s starší ps4…

 4. no to je v pr… s timhle ultra procesem, a navic blbe nečekaný…. A PROČ TO NEDAJ TI KRETENI DO OFIC.NAVODU!? další palec dolu pro lajdaky

 5. Dobrý den chci se zeptat jde sparovat ovladač ps4 v2 s normální ps4 ? Nebo jen s ps4 pro díky za odpověď

 6. Dobrý den,
  dcera dostala druhý ovladač pro hraní dvou lidí na jedné konzoli PS4 a nevím jak ho připojit tak, aby se s ním dala hrát hra Knack 1, nebo Knack 2 ve dvou lidech na jedné TV. Nový funguje, ale vždy, když ho připojím středovým tlačítkem tak deaktivuji ten původní a naopak. Zkoušel jsem se starým funkčním ovladačem připojit na svůj účet, zapnout hru, načíst vybranou kapitolu a s novým ovladačem se přihlásit přes účet Hosta (viz. návod Jak připojit druhý ovladač k ps4) Vším projdu až do konce podle zmíněného návodu, ale ve hře se nikde nový ovladač a tedy i nový hráč neobjeví.Opakuje se jen přepínání mezi ovladači s tím, že první ovladač přestane ovládat, zapnutím toho druhého a naopak. Nevím, jak nového hráče přidat do hry. Hra je pro 1-2 hráče. Předpokládám, že když s novým ovladačem zapnu i vypnu PS4, tak je funkční a nemusím ho nechávat spárovat, nebo resetovat? Děkuji za poskytnutou radu a podrobný návod.
  S pozdravem V.F.

 7. Dobrý den chci se zeptat jak připojít druhej ovladač PS4 děkuji

 8. Dobrý den, když připojuji druhý ovladač do hry dám hrát jako host, tak mi to ve hře píše přihlaste se ke službě PS network pokud chcete hrát na rozpulene obrazovce. Jako host se přece přihlašovat nemusím ne?

  • Zdeno, stačí hrát bez přihlášení, je tam ta volba, není nutné se přihlašovat.

 9. Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat jak mám zapojit oba dva ovladače a hrát třeba need for speed, kdyz se mě jeden zapne a druhý vypne? Poraďte děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.