Mice Invasion – Pozor, myši útočí!!!

Podzimní novinka, kterou byste si neměli nechat ujít se jmenuje Mice Invasion. Hra je založena na principu klasických stříleček typu Space Invaders. Na rozdíl od nich se však podíváte zpátky do minulosti, přesněji do období Napoleonských válek.

Mice Invasion – recenze hry

V roli statečného kocoura se postavíte do cesty nekonečným zástupům útočících myší. K tomu Vám poslouží váš věrný kanón, do kterého v průběhu hry získáte další typy munice. Tato vylepšení budou potřeba, myší časem nejen přibývá, ale přicházejí také nové silnější šarže. Ty poskytují vlnám, ve kterých se nachází, různé bonusy jako například vyšší množství životů nebo rychlejší střelbu.

mice invasion

Po prvních zahřívacích kolech bude potřeba začít taktizovat, bezhlavé střílení všeho, co se pohne, nebude stačit. Je třeba vybrat správný druh munice a zaměřit se na útočníky poskytující bonusy. Poté co prchnou z bojiště přichází útočící vlna o jejich bonus a je snadnější rozprášit zbytek vojáků.

Bezhlavé střílení všeho, co se pohne, nebude stačit.

Hra pro Vás má připraveno 45 levelů s krátkým příběhem. Dále je k dispozici mód přežití, ve kterém se snažíte dosáhnout co nejvyššího skóre a umístění v online žebříčku. Ne všechny zbraně a nepřátelé jsou dostupné hned od začátku, nejprve je musíte „odemknout“ v level módu.

Hra je k dispozici zdarma na všechny hlavní mobilní platformy a je dostupná v češtině.

https://itunes.apple.com/app/id1017043151

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartCat.MiceInvasion

https://www.microsoft.com/en-gb/store/games/mice-invasion/9nblgggxs5hv

Související:

Among Us recenze

Paw Patrol: On a Roll (Tlapková patrola) – recenze hry