Mobilní aplikace – Pou!

Pou – malého mimozemšťánka, který vypadá jako trojúhelníková brambora a chová se jako legendární Tamagoči – předchůdce Poua a miláček vašich rodičů či starších sourozenců – zná dnes každý, kdo vlastní mobilní zařízení či tablet, Blackberry, iOS, Android nebo Apple.

Pou – recenze

Aplikace Pou není náročná na výkonnost mobilního zařízení a díky tomu, že stažení této aplikace je zcela zdarma, si získala miliony příznivců všech věkových kategorií po celém světě.

pou

Pou je velmi náročné stvoření, kterému musíte věnovat několik minut každý den. Je potřeba ho krmit – jídlo je možné nakupovat v obchodě za herní peníze (peníze, které vyděláváte hraním her s Pouem přímo v aplikaci a dosažením vyšších levelů) a na výběr máte z mnoha různých pokrmů (snídaně, sladkosti, ovoce, zelenina, dezerty, nápoje a další…). Je třeba dbát na jeho zdravotní stav (nákupem „elixírů“) a věnovat mu dostatek pohybu (hraním miniher s Pouem – například: padání jídla, spojování barev, skákání po platformách, jízda na skateboardu, střílení na branku a další…). Jakmile dospěje můžete ho obléknout (k dispozici jsou různé kostýmy, klobouky, paruky, vousy, brýle a mnoho dalších…) změnit barvu Poua (na výběr je pestrá škála barev) nebo upravit pokoje,ve kterých s Pouem pohybujete (tapety).

Umožněna je i interakce s jinými Pouy různých hráčů – nutností je připojení k internetu.

Hra se ukládá skrze online účet. Převod na nový telefon nebo tablet je bezproblémový a k dalšímu pokračování ve hře se stačí přihlásit na účet. Hra dosáhla vysoké popularity. V dnešní době je nejstahovanější aplikací.

Vyzkoušejte a možná si i vy Pouza zamilujete!

pou 2

pou 3

pou 4

pou 5

pou 6

pou 7

pou 8

Doporučujeme: