Nike Training Club je aplikace na cvičení

Nike Training Club je aplikace, která nabízí přes 160 cvičebních programů několika různých obtížností. Aplikace je zdarma, avšak zatím nepodporuje češtinu. Vše se ale dá pohodlně zvládnout za pomoci jasných instrukcí a cviků doplněných názornými ukázkami.

Nike Training Club

Nike Training Club se od ostatních aplikací zaměřených na cvičení liší svým špičkovým zpracováním a obrovskou škálou možností nastavení cvičebního plánu. Ať už patříte mezi ty, co konečně vzali frázy „začnu zítra” vážně, nebo již delší dobu zlepšujete Vaši fyzickou kondici, tato aplikace Vám nabídne to pravé v každém případě.

nike training club ntc aplikace

Cvičební plán

Základem je vytvořit si cvičební plán. Na výběr máte hned z několika typů:

  • „START UP”: čtyřtýdenní plán, lehké fitness, ideálně pro začátek, 15-30 minut.
  • „LEAN FIT”: šestitýdenní plán, pro zeštíhlení a lehké vypracování postavy, 15-45 minut.
  • „BODYWEIGHT ONLY”: čtyřtýdenní plán, posílení, 15-45 minut.
  • „GYM STRONG”: osmitýdenní plán, do posilovny, zpevnění a posílení těla, 30-45 minut.

Po výběru cvičebního plánu stačí zadat několik údajů, jako Vaše tělesné parametry a rozplánovaní jednotlivých cvičících dnů. Nyní už stačí jenom zvolit oblíbenou hudbu a začít s tréninkem samotným.

Na displeji se při každém cviku zobrazí video-návod jeho provedení, celkový odpočet času a odpočet jednotlivého cviku.

Můžete si také navolit komentování cviků. Kromě celkového provedení a naprosté praktičnosti, Nike TC vyniká také obsáhlým popisem jednotlivých cviků a dokumentováním vašich výsledků a jednotlivých cvičení.

nike training club aplikace

Flexibilní ve všech směrech

Aplikace boduje především jako ideálně pomocník při sestavení a plnění vašeho plánu. Pokud si však chcete zacvičit jenom nárazově, třeba protože je dnes zavřené fitness nebo venku prší, opět si může zvolit hned z několika typů cvičení. Je jenom na vás, jestli se rozhodnete pro některé z různě dlouhých a náročných cvičení jógy, téměř čtyř desítek programů atletických cvičení, určitě se bude hodit i cvičení bez pomůcek nebo krátké cvičení, například pro rozcvičení ve fitness nebo když jednoduše nestíháte.

Nike + run club

Pokud nejste typ cvičící doma a ve fitness nebo zkrátka raději vyběhnete ven, tak vám lze doporučit aplikaci Nike+ Run Club, která je ideální pro dlouhodobé sledování výsledků – tempo, vzdálenosti, trasy a osobní rekordy. I tato aplikace dokáže vytvořit trénink na míru pro každého. Automaticky vyhodnotí ideální rozvržení různých typů běhů, odpočinkové a cvičící dny.

Motivovat vás může mimo jiné i možnost porovnat své výsledky s ostatními uživateli aplikace.

Bez nadsázky můžeme Nike+ Training Club zařadit mezi nejlepší aplikace pro cvičení. Ať už se zdravím životním stylem začínáte nebo pravidelně sportujete, tahle aplikace určitě za vyzkoušení stojí!

Stažení – download

Související hry:

Doporučujeme:

Booking mobilní aplikace