Playstation Plus 12 měsíční členství o 20% levněji

Playstation Plus 12 měsíční členství můžete aktuálně v akci Black Friday koupit se slevou 20%. A to se vyplatí.

Kolik stojí obvykle PS Plus karta

Předplacená Sony Playstation plus card na 365 dní stojí normálně cca 1500 kč. Nyní je ale možné ji koupit za cenu cca 1250 kč, a to nejen na webu Playstation Store, ale i na dalších internetových obchodech. Ceny můžete nejjednoduššeji porovnat na Heureka.cz.

K čemu se PSPlus hodí

Často jsem se setkal s názorem, že se ps 4 plus členství stále zdražuje. Ale upřímně, podívejte se, kolik stojí jedna nová hra na Plejstejšn 4 a pak jaká je cena Playstation Plus. Stojí v podstatě stejně, ale když vezmete v potaz, že máte každý měsíc nové hry (minimálně 3), takže to je za rok celkem často kolem 50 her.

ps plus ps4

A to je myslím hodně dobrá investice, nemyslíte? Navíc, pokud chcete hry na PS 4 hrát online po síti, je PSPlus nutnost. Dá se koupit nejen roční kupón, ale i 6 a 3 měsíční. ten na 365 dní ale vychází cenově nejvýhodněji.

Pokud jste si ale stále nevymysleli, jaký dárek na Vánoce chcete dostat, pak toto musí potěšit každého PS4 hráče.

Odkazy

1 Comment

  1. Ahoj.Mam dotaz.Jak propojim ucet ps plus pro dalsiho uzivatele na ps.Ja ho mam na svem ucte registrovan,ale na druhem,ale na druhem od syna mi to pise,at si clenstvi zakoupim.Dekuji moc za radu.Mozna tady tahle otazka uz byla nekolikrat,ale nemuzu ji nikde najit ?

Komentáře nejsou povoleny.