Rocket League – recenze hry

Rocket League je nová hra ke stažení zdarma v Playstation Store. I když nemusíte mít rádi fotbal, bude vás určitě bavit.

PS4 Rocket League recenze

Jste fanouškem fotbalových a zároveň i závodních her? Pokud ano, jistě se vám návrhář Corey Davis trefil do chuti. Hra Rocket League, která vyšla již v červenci roku 2015 totiž nabízí dokonale padnoucí hybrid fotbalu a závodění s auty. Hra se rok co rok posouvá a zdokonaluje, což je pro každého hráče zcela jistě atraktivní. Přibývají zde nové módy, nová auta a momentálně nejposlouchanější písničky, jež vám zpříjemní pobyt v přehledně uspořádaném menu.

Jaký je princip této hry

Princip hry je opravdu jednoduchý. Hrají zde dva týmy, které jsou tvořeny vámi zvoleným počtem hráčů, konkrétně od jednoho do tří. Co se týče samotného zápasu, trvá pět minut a je téměř bez pravidel. Připomíná trochu fotbal v dětství, jež byl divoký a naprosto minimálně přerušovaný, respektive zde neexistují žádné fauly, ofsajdy ani autová vhazování. Jediné, co může hru pozastavit je gól, jež jeden z týmů vstřelí.

Rocket League PS4

Ačkoli hra může kdekomu připadat na první pohled složitá, opak je pravdou. Ovládání je opravdu jednoduché a dá se naučit do několika málo minut na tréninkovém hřišti, jež je také opravdu propracované. Lze zde nacvičit střelbu, bránění či rozehrávku, jež se hodí do vašich budoucích přátelských i pohárových utkání ve hře Rocket League.

Mé zkušenosti

I přes občasné výpadky, k nimž dochází při přihlášení se do Rocket League turnajů, hodnotím hru kladně. Menu, tréninky i zápasy jsou zde plynulé a vše šlape tak jak má, což je u her jež jsou dostupné zadarmo opravdu vzácností. Značným bonus který bych velmi rád vyzdvihl, jsou práva na nejnovější hudební hity, které hru zpříjemní na maximum. Hru tedy nemohu nic víc než doporučit.

Na čem si můžete Rocket League zahrát

Tuto hru je možné získat na Playstation 4, Playstation 5, Xbox one, Nintendo switch, Mac OS, Microsoft Windows a Linux.

Další recenze her: