Aplikace Duolingo naučí anglicky snadno a rychle

Angličtina je jazyk, který by měl znát každý z nás. Sice jím nemluví nejvíc lidí na světě, ale rozhodně se anglicky domluvíte skoro všude.

Jak se naučit Anglicky snadno a rychle

Můžete chodit na kurzy angličtiny, kde budete platit 100-200kč za hodinu, nebo si koupit učebnici a učit se sami doma, což ale také není moc efektivní, pokud nemáte zpětnou odezvu. Anglické učebnice jsou dobré pro naučení základů.

S rozmachem chytrých mobilních telefonů vyšlo mnoho aplikací, které vám pomohou naučit se anglicky opravdu snadno a pokud budete vytrvalí, tak i rychle během několika měsíců.

Sám jsem angličtinář samouk, přestože moje mamka učila anglinu na střední škole a sestra má soukromou jazykovku zaměřenou na angličtinu.

Lepší angličtina do mobilu než Duolingo není

Tak jsem hledal program, který bude ideálně zdarma a bude opravdu kvalitní.Na několika webech a i na doporučení manželky jsem vyzkoušel Aplikaci DUOLINGO.

I když velmi rád na mobilu hraju hry, tak tato aplikace mě opravdu baví víc. Po stažení této apky si vyberete obtížnost, kliknete na obrázek – základy 1,2, nebo dále Základní fráze, jídlo, zvířata, plurály atd.

Jak se naučit anglicky aplikace

duolingo angličtina 01 duolingo angličtina 02

duolingo angličtina 07

Po kliknutí na „tři čárky“ vlevo od nápis Angličtina si lze přidat i další jazyky, já se spokojím zatím s jedním.

duolingo angličtina 03

V záložce Přátelé si můžete přidat přítele a s ním se utkat ve znalostech.

duolingo angličtina 04

Záložka Obchod nabízí přizpůsobení programu podle sebe, například pokud nechcete cvičit denně, ale zároveň nepřijít o denní řadu, pak lze zakoupit za 10 lingotů „body“ a zmrazit sérii.

duolingo angličtina 05

Každá kategorie má několik lekcí a pokud nebudete mít vše správě, můžete posílit své dovednosti. Na konci každé kategorie jsou nejslabší slova, kde si toto zopakujete a procvičíte.

duolingo angličtina 06 duolingo angličtina 08

Vše doplňujete formou kvízu, kdy stačí doplnit příslušné slovo – slova, nebo poslouchat, co aplikace řekne a vy toto napíšete nebo přeložíte do češtiny.

duolingo angličtina 09 duolingo angličtina 10 duolingo angličtina 11

Za úspěšně dokončenou lekci – sérii dostanete body (XP).

duolingo angličtina 16

Přeložte tuto větu

duolingo angličtina 13 duolingo angličtina 14

Nechápu, jak jsem bez aplikace Duolingo mohl doposud existovat.

duolingo angličtina 15

Vyberte chybějící slovo

duolingo angličtina 12

Jak se nejlépe naučit mluvit plynule anglicky

Abyste se naučili anglicky dobře a rychle, je třeba cvičit každý den. Cvičení nezabere déle než 15 minut a sova vám řekne, že denní cvičení máte hotovo :)

Pokud na toto zapomenete, přijde vám mail, že je čas na procvičování :)

Za ty roky, kdy se snažím zdokonalit v angličtině, jsem zkusil opravdu mnoho aplikací i programů na počítači, ale Duolingo je opravdu ta nejlepší, nehledě na to, že je ZDARMA.

I pro zájemce, kteří se chtějí naučit německy, francouzsky, španělsky, italsky, rusky a další jazyky, tak toto vše také umožňuje.

Já jsem ale pro to umět jeden jazyk výborně na komunikační úrovni a to se mi rozhodně po denním cvičení do konce roku 2016 rozhodně povede !!!

duolingo angličtina 17

Zatím se učím od vánoc 2015 denně a jsem na 4 procentech znalostí, no snad v létě už to bude aspoň 40 :)

Vyzkoušejte také Duolingo a naučte se anglicky !!!

Co program nabízí a naučí vás

  • Jak se nejlépe učit anglicky a naučit angličtinu
  • Anglické fráze s překladem, předložky, číslovky
  • Anglická slovíčka – ty si procvičíte opravdu dokonale
  • Jak se čte anglicky
  • Anglická abeceda, jména, gramatika, konverzace, výslovnost
  • Měsíce anglicky, dny v týdnu

A budete umět anglicky fantasticky

Co zde nenajdete

Souvsející:

Nike Training Club – aplikace na cvičení

3 Comments

  1. Ahoj ako som to teraz prebehol, tak užitočné som tam videl asi len tie frázy a možno slovká. Ale to len môj názor. Zbytočné je učiť sa gramatiku po predu, keď na ňu človek príde aj sám po čase, a v škole sa učila stále a vidíte ako to asi fugnovalo :D Taktiež napr. patril som medzi žiakov, čo vedeli najviac slovíčok ale keď som ich mal kombinovať tak nič ako keby som nevedel nič :D Teraz sa učím cez program angličtina bez biflovania a pekne sa učím iba frázy a slovká ;)

  2. Podľa mňa aplikácie podobného štýlu sú na nič, ale to je len subjektívny názor. Ja sa učím cez program Imitum učia sa tam celé vety a frázy a taktiež sa tam tam naučíte premýšlať v angličtine a nie doslovne v hlave prekladať.

  3. Dobrý den, aplikace Duolingo je velmi kvalitní výukový materiál.

Komentáře nejsou povoleny.