Hra na Android – Plants Wars

Hry pro Android se stávají stále propracovanějším a oblíbenějším prvkem každého chytrého telefonu. Někdo vyznává naprostou klasiku a ti další hledají nejnovější pecky s ohledem na grafiku. Plants War nabízí především nadčasovou hratelnost.

Hra se nese v podobném duchu jako známé počítačové hry v žánru RPG. Ten kdo zná Heroes of Newerth, tak už možná tuší, kudy se následující kroky budou ubírat.

Plants Wars

Na samém počátku získáte hrdinu, kterého si v průběhu hry budete moci upgradovat do lepší a výkonnější podoby. Vaším jediným úkolem je zničit svého protivníka, který se samozřejmě bude bránit. Obranné věže a hrdinové vyslané druhou stranou se vám budou pokoušet překazit vaše snažení. Na vaší stranu se přiklání řada schopností, které můžete v průběhu hry využívat.

Plants Wars

Hraním získáváte peníze, za které nakupujete nové jednotky, léčebné lektvary a spoustu dalších vymožeností až po změnu hrdiny. Vývojáři nelenili a do hry zakomponovali tzv. lístky, které jsou k mání pouze za reálné peníze. Nákupem těchto lístků se vám otevřou dveře k bonusovým předmětům a hrdinům. Hra se stane jednoduší. Pokud do této herní aplikace investovat nechcete, tak se o žádné z kol nepřipravíte, jen bude mnohem složitější se dostat dále a pořádně se v jednotlivých levelech zapotíte.

Plants Wars 2

V této hře nenaleznete žádné další vymoženosti, jako je tomu v předlohách, podle kterých se vývojáři nechali inspirovat. Jde o jednoduchou pařbu, jež za žádných okolností neurazí a skvěle vyplní vaši volnou chvíli. Hra hráčům nenabízí sice multiplayer, ale v oblasti single pařby jde o nevídanou záležitost. Zapojte své strategické schopnosti a projevte se jako opravdový vojenský taktik. Využijte všech svých schopností a srovnejte nepřátele se zemí.

Doporučujeme: