Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku

Přehrávání filmů na PS4 je dobrá věc, pokud nemáte jiné zařízení, kde můžete pouštět filmy. Lze použít usb flash disk i externí harddisk.

Sice tuto vychytávku osobně nepoužívám, protože mám můj plejstejšn napojen na domácí kino, které umí také přehrávání z USB, ale jistě to dost z vás využije, když už tu ps-4 ku máte.

Jak přehrát film nebo seriál na PS4

Po vložení usb-čka z přední strany konzole (lze i do usb portu ze zadní strany) se mi spustila aplikace Media Player. Pokud ji nemáte staženu, najdete ji klasicky v PS store.

Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku4

Pak už jen stačí vybrat složku s filmy na flash disku nebo externím pevném disku a pustit si oblíbený film či seriál.

Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku 2

Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku5

Jak spustit film na ps4

Pro ukázku dětský seriál Prasátko Pepina :)

Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku8

MP3 na PS4

Na konzoli je samozřejmě možné přehrávat i mp-trojky. Stačí je pustit z flešky a už to jede, stejně jako filmy. Okno s informací o právě přehrávané skladbě vyvoláte stistknutím tlačítka Options na gamepadu.

Jak přehrát filmy na PS4 z USB disku3

Na internetu jsem našel i několik diskusí, kde se řeší, že filmy na ps4 nejdou přehrávat. V první řadě bych asi aktualizoval na nejnovější update a pak zkusil jiný film. Opravdu není nutné mít složku MOVIE na filmy a MUSIC na mp3, mě to přehrálo cokoliv odkudkoliv. Nejpoužívanější formáty avi, mp4, mkv a samozřejmě hudební mp3.

  •  
  •  

10 Comments

  1. Dobrý večer,vše jsem udělal podle Vašeho návodu a pořád mi to píše že musím extení HDD zformátovat.Mám tam spoustu složek z různýma žánrama a HDD je v klasickém souborovém systému NTFS.Máte ještě nějakeý nápad nebo tip co s tím.Děkuji za odpověd

  2. Pěkný den Jirko, já v návodu zkoušel přehrávat z USB, který mám naformátován na systém FAT32 a fungovalo to. Teď jsem zkusil zapojit externí disk, který má NTFS a nejede to. Takže jedině stávající data zazálohovat, disk přeformátovat na FAT / exFAT a data znovu nahrát.

  3. Ahojte,precital som mnoho prispevkov ako prehrat filmy na PS4 ale nic z toho na mojom PSku nejde. Ziadny Media Player sa nespustil a dokonca ani na Store som ho nenasiel. MP3ky najde hned po vlozeni USB do komzoly a ponukne „hudobny prehravac USB“ ale filmy ani forky nie. Viete mi poradit.Dakujem

  4. Dobry den koupil jsem si ps4 slim 1Tb ,a chtel jsem se zeptat jak ulozit z usb flash do ps4 dekuji

  5. Dobrý den, mám filmy 3D ve formátu mkv. Obrazovka je rozdělená na dvě půlky a když si to pustím v helmě, tak je to stále rozdělené. Poradíte mi prosím co mám dělat ?

  6. Dobrý den, mám stejný problém. Filmy ve 3D ve formátu mkv mám v helmě rozdělené na dvě půlky a nevím si rady. Poradíte prosím ?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*