NHL 20 – recenze hry

Jako každý rok, i nyní přispěchala EA s hrou z hokejového prostředí – NHL 20. Přinesla nějaké zajímavé změny oproti svému předchůdci? Máme se těšit na novinky, nebo se jedná spíše o předraženou aktualizaci soupisek? Na to se podíváme v naší recenzi hry.

NHL 2020 recenze

NHL 20 přichází s mnoha novinkami. Tou první je vylepšená fyzika nejen hráčů ale také brankářů. Díky tomu vypadá hra mnohem realističtěji, než tomu bylo v minulosti.

A umožňuje to zcela nové kličky a finty, se kterými můžete překvapit své soupeře. Model Stick Skill zůstal zachován, přidaly se ovšem nové triky, které můžeme znát od slavných hráčů NHL a které můžete nyní předvádět i vy!

NHL 20

Druhou novinkou je bezesporu režim Threes 2.0. Ten je opět přepracovaný a nabízí hráčům nové výzvy, kdy si můžete užít hokej v arkádovém pojetí. Tento režim není pro každého, pokud si ale chcete od hokejové simulace odpočinout, je tento režim to nejlepší! K tomu všemu je také vylepšený kolizní systém, kdy už z hráčů nejsou hadrové panenky ale hra je schopná nasimulovat reálnější pohyby po kolizi se soupeři.

NHL 20 HUT

Hockey Ultimate Team – mód pro online hraní, sbírání kartiček atd. Tento režim je hráčů známý i z minulé a předminulé NHL. I letos se můžete těšit na nové kartičky významných hokejových osobní, které můžete zařadit do svého týmu. Díky různým novinkám a novým výzvám můžete svůj tým vylepšovat, nakupovat nové kartičky nebo se účastnit různých aukcí. Pokud chcete soupeřit proti ostatním hráčům ale „rychlá náhodná hra“ vás nebaví, je režim HUT to pravé pro vás!

NHL 20 tipy a triky – Trénujte, co Dualshock ráčí

NHL 20 také nabídne hráčům několik módu pro trénink nových dovedností. Pokud se tak chcete nějaké dovednosti naučit a pak je úspěšně aplikovat ve hře – ať už proti počítači nebo proti hráči, tréninkové módy vám pomohou k získání potřebných návyků. Trénovat můžete kličky, nájezdy na brankáře i nejrůznější triky.

Související: