GTA The Lost and Damned – Episodes from Liberty City

Všichni motorkáři budou milovat datadisk ke hře Grand Theft Auto 4, který se jmenuje The Lost and Damned.

Video návod na všechny mise GTA Lost and Damned v češtině (cz titulky)

01 Clean and Serene

02 Liberty City Choppers

03 Race Tudor Docks

04 Angels in America

05 Its war

06 Action Reaction

07 Buyer’s Market

08 Politics

09 Coming Down

10 Off Route

11 This Shit’s Cursed

12 Hit the Pipe

13 Bad Cop Drop

14 End of Chapter

15 Bad Standings

16 Heavy Toll

17 Marta Full of Grace

18 Shifting Weight

19 Diamonds in the Rough

20 Romans Holiday

21 Collector’s Item

22 Was It Worth It?

23 Get Lost

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (TLaD) je prvním z rozšíření pro hru GTA IV a bylo vydáno v roce 2009. Toto rozšíření, vyvinuté společností Rockstar North, přináší hráčům novou perspektivu na události, které se odehrávají ve světě Liberty City. TLaD představuje hráčům podsvětí motorkářského gangu The Lost Motorcycle Club a jejich konflikty v nesnázích a kriminálním podsvětí.

Hlavní postava a příběh

Hlavním protagonistou v TLaD je Johnny Klebitz, výkonný viceprezident The Lost Motorcycle Club. Johnny je charakter s vlastními morálními dilematy a loajality.

Motorkářská kultura

The Lost Motorcycle Club je centrálním prvkem TLaD a hráči mají možnost ponořit se do motorkářské subkultury. Kultura gangu, jejíž součástí jsou věrnost, soudržnost a bratrská loajalita, představuje nový pohled na Liberty City, který odráží realistickou podobu motorkářského života.

Nové aktivity a mise

TLaD přináší nový obsah a aktivity do hry. Hráči se mohou účastnit soubojů, motorkářských závodů a nových miniher. Nové mise se zaměřují na vnitřní boje v rámci gangu, rivalitu s konkurenčními skupinami a komplikované politické intriky, které nesouvisí jen s motorkářským životem.

Herní mechanika

Rozšíření přináší několik herních vylepšení. Hráči mají k dispozici nové zbraně, vozidla a schopnosti. Přidává také nový rozměr do multiplayeru, s novými režimy a možnostmi pro více hráčů.

Temný tón a morální dilemata

TLaD přináší temnější tón ve srovnání s příběhem GTA IV. Příběh Johnnyho Klebitze se dotýká těžkých témat, jako jsou zrady, ztráta a násilí. Hráči jsou postaveni před morální rozhodnutí, která ovlivňují průběh příběhu a vztahy postav.

Ocenění a odpověď komunity

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned bylo pozitivně přijato kritiky i hráči. Oceňovali zejména komplexnost příběhu, autentičnost motorkářské kultury a nový obsah, který toto rozšíření přineslo do již obsáhlého světa Liberty City.

Závěr

TLaD představuje rozsáhlé a působivé rozšíření pro Grand Theft Auto IV. Poskytuje hráčům nový pohled na existující příběh a obohacuje herní zážitek o nové aktivity a herní prvky. S temnějším tónem se stává nezapomenutelným doplňkem k původní hře a zůstává důležitou součástí historie Grand Theft Auto.

Dokud ještě mám Xbox 360, řekl jsem si, že tuto hru musím dohrát i včetně obou datadisků. The Ballad of Gay Tony (GTA 4 TBOGT) jsem dokončil v létě a TLaD před pár dny, tak kdo ještě nesledujete Gamestar na Youtube, určitě se podívejte na GTA s opravdu parádním příběhem.

TLAD návod v angličtině z Xbox 360

Související: