Total Recall – Hra na Android

Pro skalní fanoušky 90. let hollywoodských trháků máme další skvělou zprávu. Total Recall se po dlouhé době vytáhl z propadliště téměř zapomenutých filmových titulů a navrací se nazpět na plátna androidů.

Total Recall – recenze hry

Pro mladší generaci nepůjde o nic jiného, než o další zajímavou hru nabitou akcí, ale pro věrné VHSkáře jde o neodmyslitelný milník v jejich životě. Kdo by se nechtěl vrátit nazpět v čase a vstoupit do kůže hrdiny románu Phillipa K. Dicka z roku 1990. Total Recall se na scéně neobjevuje jen tak náhodou. V letošním roce se chystá uvedení remaku slavného sci-fi filmu na stříbrná plátna. Hra však vychází s časovým předstihem, což nahrává samotným vývojářům. Většinou datum premiéry tvůrce až příliš přitlačil ke zdi a hra byla po technické stránce nedotáhnutá do konce. Jump Games je parta profesionálů, kteří přesně vědí, jak mají pořádné hry vypadat.

android total recall

Arnold Schwarzenegger má tak jedinečnou šanci vstát z mrtvých a dokázat světu, že jeho filmy jsou jedinečnou inspirací pro nové generace diváků. Tentokrát se jeho role chopí hollywoodská hvězda Colin Farell, jehož postava je i hlavním hrdinou hry. Total Recall přináší do herního světa další chuťovku, která určitě nezklame. Mnozí říkají, že nejde o tak kvalitní dílo, jež se pouze opírá o název filmu. Na tuto otázku si však každý hráč musí najít odpověď sám.

Ve své podstatě jde o klasickou arkádovou FPS, kde máte na starosti pouze zaměřování a s tím i související střelbu.

Pohyb je v této pařbě plně automatizovaný. Stačí si jen prostřílet cestu skrze nepříjemné nepřátele a postupovat příčku po příčce do závěrečné mise. Jedinou nevýhodou je fakt, že hra je placená, ovšem k valné většině arzenálu se bez in game nákupů nedostanete. Vývojáři se z této akce snaží dostat, co možná nejvíce peněz a to je na škodu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumpgames.TotalRecall

Doporučujeme hru: