NHL 19 PS4 – recenze hry

Tak jako každý rok, i loni před začátkem roku 2019 vyšlo nové NHL. Spousta hráčů si stěžuje, že nové hry z dílny EA jsou spíše jen drahou aktualizací soupisek, než hrou s plnohodnotnými novinkami a inovacemi. Celkem velkým skokem byl ročník 2018, ovšem ani 2019 se zahanbit rozhodně nenechala.

NHL 2019 recenze

Rozhodně se můžete těšit na několik nových módů, díky kterým máte možnost hrát proti nejlepším hráčům světa ve zcela nečekaném prostředí. Většina hokejistů začínala na rybníku, a tam se díky novým módům NHL také dostanete. Budete na nich moci vylepšovat svého vytvořeného hráče.

Přepracovaný je také režim Organizace. Zde si všimnete především přepracovaného skautingu, díky kterému máte možnost až 20 skautů, které můžete vysílat do různých zemí. Díky tomu můžete získávat nové informace ohledně hráčů. Získáte tak cenné informace například pro trejdy apod.

NHL 19 PS4 – jak to vypadá na ledě

EA samozřejmě NHL přepracovala a hra tak vypadá plynulejší, i díky nově použité technologii. Problém je ten, že příležitostní hráč takový rozdíl nezpozoruje a konec konců ani u hardcore hráčů se o tak obrovský rozdíl nejedná.

NHL 19 PS4 - recenze hry

Skvělé je, že se můžete opět těšit na staré legendy NHL. Ty vždy znamenají skvělé oživení hry, můžete proti nim soupeřit a celkově si oživit, kdo dříve NHL tvořil.

Skvělá Liga mistrů

Co je velké překvapení, tak rozhodně hokejová liga mistrů. Na ni si dali tvůrci velmi záležet, dokonce více, než na některých evropských soutěžích. Propracované stadiony vás mnohem více vtáhnou do děje.

Novinek je tedy na NHL 2019 rozhodně mnoho, velký vliv mají také fyzické propozice hráčů. Když budete svůj tým skládat, měli byste myslet na všechny role, protože v NHL 19 jsou důležitější než v kterémkoli jiném ročníku. Nejedná se tedy pouze o drahou aktualizace soupisek ale o plnohodnotný díl, který přináší novinky a inovace.

Související hry: