Rise of the Tomb Raider návod + recenze

Hra Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition) na PS4 dohrána. Podívejte se na video návod, jak postupovat ve hře.

Rise of the Tomb Raider video návod

Rise of the Tomb Raider recenze

ROTTR je akční adventura vyvinutá společností Crystal Dynamics a vydána pro různé platformy, včetně PlayStation, Xbox a PC. Je to druhý díl rebootované série Tomb Raider, který následuje příběh mladé archeoložky Lary Croft.

Hra začíná rok po událostech prvního dílu a Lara Croft se vydává na expedici do Sibiře, aby odhalila tajemství mýtického města Kitezh. V Sibiři se Lara setkává s různými nebezpečími, včetně nepřátelských frakcí, přírodních katastrof a záhadných bytostí. Lara musí přežít extrémní podmínky, prozkoumávat starobylé hrobky, řešit hádanky a bojovat proti nepřátelům, aby odhalila tajemství Kiteže a získala mocné artefakty.

Rise of the Tomb Raider

Hra nabízí otevřený svět, ve kterém se hráči mohou volně pohybovat a objevovat různé lokace, včetně zamrzlých hor, hustých lesů a starověkých ruin. Hra kombinuje akční souboje s ovládáním zbraní a lukem, šplhání po skalách, horolezectví, výbušné pasti a stealth prvky. Lara Croft také získává nové dovednosti a vybavení, které jí pomáhají přežít a bojovat proti nebezpečím.

Kromě hlavního příběhu nabízí hra také bohatý obsah vedlejších misí, sběratelských předmětů a vylepšení postavy. Hráči mohou také využívat strategické přístupy k boji a vývoj postavy podle svých preferencí.

Rise of the Tomb Raider je vizuálně ohromující hra s poutavým příběhem, vynikající hratelností a náročnými hádankami. Nabízí skvělou kombinaci akčního dobrodružství, prostředí plných tajemství a emocionálního vývoje postavy Lary Croft. Je to skvělá volba pro fanoušky série Tomb Raider i nové hráče, kteří si přejí zažít napínavé dobrodružství.

Zkuste si i zatím poslední díl dobrodružství s Larou Croft, které se jmenuje Shadow of Tomb Raider.

Související: