Word Blitz – recenze online hry

Word Blitz, jinak řečeno online slovní hra – mobilní svět nabízí nespočet obdobných, v čem tedy tkví to kouzlo? Leč se zdá jednoduše, umí hráči zvednout pěkně mandle.

Hra Word Blitz – pravidla

Klasické spojování slov je limitováno nejen časovým intervalem, ale také umem protihráče, bez kterého si tuto hru nezahrajete.

Takové možnosti máte dvě:

  1. Vám cizí a náhodně vybraný protivník  – takzvaná liga hráčů, kde svůj level zvyšujete (nebo snižujete) úspěšností výher. Klasicky máte svých pár životů a každou prohrou o jeden přijdete
  2. Sok z řad přátel vašeho seznamu – Word Blitz plně podporuje sociální síť Facebook, tudíž ihned vidíte, který z vašich kamarádů hru také hraje a soupeřit můžete právě s ním a tím si vylepšovat osobní rekord. Na hru s přítelem žádné životy nepotřebujete, můžete tudíž hrát do té doby, dokud vám to přítel oplácí, či přátelé v seznamu nedojdou

Word Blitz hra

Pak tu je třetí možnost hry a to je každodenní challenge se stejnou skladbou písmen pro všechny, kde soupeříte o nejlepší denní skóre. To je spíše takový doplněk, který se aktualizuje každý den.

Pro mě osobně veliké překvapení a mohu říci i výhoda je to, že neskládáte pouze podstatná jména, jak je tomu v podobných hrách zvykem, ale bodově se započítávají i slovesa, zájmena, citoslovce a zkrátka veškerá platná slova, která jen znáte.

Word Blitz hra 2

Pokud se pustíte do hraní ligy, můžete se z levelu 30, kde liga začíná, dostat velmi daleko a tím nahánět body. Za každou výhru získáte hvězdu a po dosažení určitého počtu, váš level stoupne a tím se lepšíte nejen vy, ale i vaši protivníci. Ovšem pozor, jak jste hvězdu získali, tak rychle o ni můžete také přijít. Na tuto možnost vývojáři mysleli a hráči hodili záchranné lano v podobě reklamy – pokud si ji přehrajete, hvězda vám zůstane. Jak je psáno výše, liga začíná levelem 30 a hráč má měsíc na to, ukázat jak moc je dobrý. Každého prvního dne v měsíci se výsledky anulují a všichni začínají od znovu. Jako menší bolestné proti této nespravedlnosti vám vývojáři věnují vyšší počet životů do dalších her.

Teď už jen stačí popřát veselé hraní a pozor! Word Blitz je vysoce návykový…

  •  
  •  

2 Comments

  1. Hra je dobře vymyšlená, ale provedení dost pokulhává. Neuzná to slova jako kýl nebo lín, ale přitom jsou správně nesmysly jako udra nebo koul.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*