Hra na android – Pro Zombie Soccer

Také jste si mysleli, že už kult zombie řekl své poslední slovo a nemá co nabídnout? Vývojáři jsou však neúprosní a neustále se snaží tento námět donekonečna „oživovat“, i přesto, že nemohou uspět.

U Pro Zombie Socceru tomu je úplně jinak. Nemusíte se bát, nejde o vyvražďovací slasher horor, nebo o ustřelování hlav v honbě za vidinou tučného skóre. Zarputilý fandové počítačových her určitě už ze samotného názvu vytušili, že jde o lahůdku v podobě netradičně pojatých fotbalových bitev. Ve své podstatě jde o nehorázně absurdní paskvil, který vás svou zábavností položí do kolen.

Pro Zombie pro otrlé

Hlavním hrdinou celé hry je Jax, který byl trenérem vyhozen ze svého vysněného fotbalového týmu. Jeho docházka sice nevykazovala žádné absence nebo nadměrnou neúčast. Zkrátka je to mladý týpek, který má rád život a na místo, aby tvrdě dřel a makal na své fyzičce, tak se raději poflakoval s kamarády po okolí. Jeho výkony klesly pod únosnou mez a trenér nad ním vyřkl nevratný ortel. Toho dne šel domů velice pomalu a přemýšlel o nově vzniklé situaci. Z nenadání na něho zaútočila zombie a kousla ho do ruky. Právě díky této skutečnosti získá Jax naprosto jedinečnou schopnost a může všechny nemrtvé kolem sebe ničit předmětem, který mu je nejbližší – fotbalovým míčem. Celý příběh je velice poutavý a naprosto vás pohltí. U jednotlivých rozhovorů se určitě nasmějete, takže se vyplatí číst.

Pro Zombie Soccer 2

Hratelnost

Ve hře získáváte speciální body za ničení protivníků, které vám otevírají bránu k podpůrným přídavkům. Jakmile se budete cítit v neudržitelném obležení, můžete například využít zvýšené rychlosti, čímž celou situaci optimalizujete. Taktéž se v nabídce skrývá vyšší průraznost nebo vesmírné smrtící paprsky. Vývojáře musíme pochválit za jejich originalitu, jelikož Zombie Pro Soccer není vůbec stereotypní záležitostí a dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Samotný závěr je sice poněkud těžší, ale to na kráse této hry neubírá.

Pro Zombie Soccer 1

Grafika

Nečekejte zde žádnou inovační revoluci v podobě grafických prvků, nýbrž zábavu a sympaticky neotřelý námět provázaný půvabným příběhem. Hra je protkána komiksovými rozhovory, které jí posouvají o laťku výše. Krásně vykreslená a vtipnými dialogy okořeněná hra tohoto ražení by vám neměla za žádných okolností ujít.

Doporučujeme: