Jaký byl rok 2017 na Game-Star.cz + plány na 2018

Pravidelná bilance uplynulého roku a také na co se můžete těšit v roce následujícím.

Plány, které jsem napsal před rokem, se mi povedlo splnit na 100%, což jsem moc rád. Ale je to zásluha hlavně, vás, čtenářů tohoto herního magazínu.

Jaký byl rok 2017

gamestar 2017

Byl to rok zajímavý, sám jsem ani nečekal, že budu tolik času trávit na Plejstejšnu, hlavně teď v zimě, kdy je ve 4 hodiny tma a v podstatě se nedá nic jiného dělat, než pařit :) Koukat na TV snad ani nedává smysl, vždyť tam nic nedávají a když ano, vše je to proloženo 20 reklamami. Leda tak na Prima Cool, což je můj oblíbený tv kanál, kde rád sleduji Re-Play.

Na webu jste mohli vidět mnoho videí z her, které jsem pro vás nahrál, samozřejmě nesměly chybět ani návody, recenze a také mobilní hry.

Články jsem publikoval minimálně 3-4x týdně, což jsem více, než jsem si předsevzal, ale když je tolik novinek, je třeba je vydat častěji, jako v prosinci každý den. A je možné, že toto tempo vydrží i do budoucna.

Můj výběr NEJ článků v roce 2017

Plány na 2018

Jako „ajťák“ se budu držet hesla „co funguje, na to nesahat“, takže i v tomto roce zde najdete vše, na co jste zvyklí z let minulých, ale mám připraveno i pár novinek, tak pokud vše vyjde, brzy se o nich dočtete.

Články a videa bych rád publikoval v intervalu alespoň 5x týdně, ať se máte na co koukat a co číst :)

Nenechte si ujít žádný článek, sledujte sociální sítě Game-star.cz

FacebookTwitterGoogle+ a Youtube