Jaký byl rok 2016 na Game-Star.cz + plány na 2017

Přečtěte si, co se událo na webu Game-Star.cz za uplynulý rok a na co se můžete těšit v roce 2017.

Rok 2016

Několik novinek na vás v roce uplynulém čekalo. Kdo web nesleduje pravidelně, zde je souhrn.

gamestar 2016

Nový Youtube kanál Game-Star.cz

Díky tomu, že jsem si koupil nahrávací zařízení Avermedia Game Capture HD II, mohu nyní jedním stisknutím dálkového ovladače nahrávat cokoliv se děje na obrazovce televize, ke které nemusí být zapojena pouze herní konzole, ale také například počítač. Pro nahrávání herních videí super věc.

Nová kategorie PS4

V listopadu jsem zakoupil PS 4 – nejvýkonnější herní konzoli současnosti, kterou je Sony Playstation 4 PRO. Díky tomu, nebo možná právě proto, jsem mohl vytvořit několik návodů, jak tuto konzoli nastavit, připojit na wifi, kde a jak stahovat dema her zdarma a další.

Kategorie Video

Přestože tato sekce již pár videí v roce 2015 obsahovala, koncem roku 2016 jsem se do toho pustil naplno a téměř denně zde můžete vidět videa z her, které jsem hrál. Rád bych měl natočenu kompletní nabídku všech demo her, která si zdarma můžete stáhnout na PS Store.

Samozřejmě přibývaly také články na další témata a protože co je zadarmo, to je oblíbené, tak musím doporučit i článek – seznam demo her na xbox 360 zdarma. Tuto konzoli také ještě doma máme, ale hraje na ní spíše syn. Tátovi nechal PS4 :)

Komu by přecejen unikly ty nejzajímavější články na uplynulý rok, zde je těch TOP 10.

NEJ články za rok 2016

Plány na rok 2017

I když jsem v prosinci publikoval minimálně 1 článek denně, v roce 2017 už to asi nebude z časových ale i pracovních důvodů možné. Rád bych ale minimálně 2-3 články nebo videa týdně vydal.

Jak jsem již zmínil „u roku 2016“, snaha zkompletovat všechna dosud vyšlá dema zdarma na PS4 (a možná i xbox 360) bude pokračovat a kdo máte malé děti stejně jako já, pak nemusíte kupovat plné hry, protože ty děcka u nich dlouho nevydrží. Stačí demo, někdy to je i na hodinu než ho dohraje :)

Sice jsem psal, žě už budu hrát jen na Plejstejšnu, ale pokud by vyšla na pc dobrá gamesa, kterou můj stroj utáhne, recenze nebo video bude.

Hry na mobilní telefony – to je věc co mě baví už několik let a myslím, že ještě dlouho bude. Takže recenze na tyto hry včetně fotek očekávejte také, minimálně jedna nová / měsíc určitě bude.

Nenechte si ujít žádný článek, sledujte sociální sítě Game-star.cz

FacebookTwitterGoogle+ a Youtube