Mafia 3 – známe datum vydání této legendy

Podívejte se na termín, kdy vychází Mafie 3, jaké jsou hw nároky a pc požadavky a také na co se můžete těšit, pokud si tuto legendární hru objednáte již nyní.

Mafia III – příběh hry

Legendární Mafia je zpět. Nové období, nové město a hlavně nový hrdina Lincoln Clay, který nejde pro ránu daleko.

Je rok 1968 a pravidla se mění. Po letech ve Vietnamu Lincoln Clay poznal jedinou pravdu: Rodina není to kam se narodíš, ale pro koho umíráš.

Zpátky doma, v New Orleans, se Lincoln snaží začít nový život, ale staré časy vás vždycky doženou a stáhnou zpět. Bude to chtít více než jen pár přátel, aby jste v tomhle světě přežili a vydobyli své místo…

Intenzivní přestřelky, brutální bitky, adrenalinové honičky a další eskapády budou vaším denním chlebem. Budete potřebovat správné partnery, budete konat těžká rozhodnutí a vaše ruce rozhodně nezůstanou čisté. Jen tak se však dostanete do čela městského podsvětí.

Je čas udělat si rodinu.

Lokalizace do češtiny

Kdo se těšil na český dabing, bohužel bude zklamán, hra bude mít „pouze CZ“ české titulky.  Tak alespoň tak :) textů bylo v minulých dílech opravdu dost.

HW požadavky

Kdo bude Mafii hrát na konzoli PS4 a Xbox One (PS3 a Xbox 360 podorován již není) nemusí řešit hardwarové požadavky své konzole, stačí vložit „placku“ nebo hru stáhnout (download) do zařízení a může hned hrát.

Pravděpodobně nejvíc hráčů bude Mafii pařit na pc, takže bude třeba výkonný počítač. Bohužel doposud nebyly oznámeny minimální systémové požadavky – parametry počítače, kde půjde Mafia rozběhnout. Jakmile toto bude zveřejněno, do článku doplním.

Kdy vyjde Mafia 3

Datum vydání: 7. 10. 2016

Vychází jak klasická edice, tak i rozšířené verze, vybere si každý.

Deluxe edice

S deluxe edicí získáte navíc všechen bonusový obsah – DLC i všechny další přídavky.

Edice obsahuje:

Předobjednávkový bonus „Rodinný úplatek“
Season pass

Sběratelská edice (Collectors edition)

Nestačí vám pouze základní balení? Chcete mít něco unikátního, co nikdo v okolí mít nebude? Sběratelská edice je tady právě pro vás!

Obsah edice:

  • Předobjednávkový bonus „Rodinný úplatek“
  • Season pass
  • Sběratelský artbook
  • Sběratelské tištěné karty
  • Další sběratelský obsah, bude potvrzeno

Související:

  •  
  •