Strikefleet Omega – Hra na Android

Máte rádi nikde nekončící hranice vesmírné vzdálenosti? Líbí se vám sci-fi příběhy, které přejí odvážným? Chcete se vydat na nespoutané dobrodružství a dokázat všem, že vás nic nezastaví?

Strikefleet Omega – recenze hry

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, dejte šanci velmi chytlavé realtime strategii s prvky oblíbeného herního systému tower defense. Vaše cesta začíná a končí někde ve vzdáleném, hlubokém vesmíru, odkud se jen těžko dá určit, kudy vede správná cesta. Naše rodná planeta Země podlehla ničivému náporu mimozemských entit v podobě brouků. Vy, jako jeden z posledních schopných důstojníků, přeberete velení nad zbylou pozemskou armádou.

Máte jedinou šanci, jak zvrátit mimozemskou invazi, musíte se dostat do srdce mimozemského úlu a pokusit se zničit jejich planetu. Možná, že to zní jako snadný úkol, ale věřte, že cesta k jejich mateřské planetě bude trnitá. Před vámi stojí obrovský vesmír, který bude rozdělen do několika sektorů. Vy, jako neohrožený důstojník pozemské flotily prozkoumáte každý z nich. Centrem vaší vesmírné letky je loď Retribution, na kterou se v každém kole zvlášť vydávají vlny útočníků. Nepřátele se ji snaží poškodit a následně zničit. Naštěstí v tom nejste sami a můžete si na pomoc přivolávat i další lodě.

strikefleet omega

Retribution dokonce disponuje několika vlastními stíhačkami, takže úplně bezvýchodná situace to není. Celou flotilu můžete sestavit z maximálního počtu 7 mateřských lodí, přičemž u nich naleznete rozdílnou oporu. Některé vynikají odstřelovacími děly, ty další slouží jako hangáry pro stíhačky.

Určitě nemusíme podotýkat, že každá loď něco stojí, proto je ve hře zakomponován princip těžebních lodí tzv. sběračů surovin. Své útočiště nacházejí na přilehlých asteroidech plných rudy, které musíte chránit. Během hry rozdělujete celé letce rozkazy pomocí jednoduchých dotykových gest. Hlavní roli zde sehrává váš smysl pro načasování a strategické rozvržení akce.

Celá akce se nese ve velmi svižném tempu a předesílá opravdovou zábavu.

Za každé úspěšné zakončení kola získáte určitý obnos zlatých, zde přichází hlavní role pro manažerské hráče. Za tuto třpytivou odměnu si vylepšujete a odemykáte další lodě. Pokud by vás zajímali nějaké bonusové vylepšení, musíte si za ně připlatit, jinak se vám v bezplatném módu otevírá cesta ke všem lodím a strojům. Podle předběžného průzkumu je Strikefleet velice nadějnou akcí, která vás zabaví na dlouhé hodiny. Ovšem i tak se bez investice nejspíše nedostanete až do samotného centra emzáků.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sixwaves.strikefleetomega&hl=cs

Doporučujeme: