Žába mlsající sladkosti ve hře Cut the Rope nemá chybu

I v dnešní době, kdy se vše kopíruje, může vzniknout hra, která bude originální, logická a ani po několika hodinách se od ní neodtrhnete.

Cut the Rope – recenze hry

Hlavním „hrdinou“ hry Cut the Rope je žába, která čeká s otevřenými ústy, až jí do nich spadne kobliha, dort, nebo jiná Vámi vybraná sladkost. Osobně preferuji koblihu :)

Cut the Rope 1

Jak je vidět na obrázcích, kobliha je vždy zavěšena na provazech, které je nutné ve správném pořadí přeříznout, abyste také efektivně sesbírali 3 hvězdy, jež jsou také cílem úspěšně dokončené úrovně.

Cut the Rope 3
Cut the Rope 2

V prvních úrovních hry stačí pouze „ušmiknout“ provaz tahem prstu po displeji telefonu či tabletu a kobliha spadne žábě do úst (tlamy). Další levely už jsou těžší, ale když se zamyslíte, co a jak udělat, pak to není problém dokončit. Ale čekají Vás pavouci lezoucí po provazech a při jejich dotyku spadnete a je konec úrovně, dále také pohyblivé lišty, které se hodí, abyste posunuli koblihu mimo dosah ostrých bodáků a mohla úspěšně opět doputovat až k žábě, nebo „fukary“, kterými posunete koblihu na místo, kam by se nedostala.

Tato hra se mi velmi líbí, sice v současnosti pařím víc Hill Climb Racing a Angry Birds, ale jelikož vyšel nedávno i Cut the Rope II, jehož recenze je zde, tak určitě neuděláte chybu i dílem prvním.

Cut the Rope 4
Cut the Rope 5

Doporučujeme: