Woodoku recenze hry

Woodoku je mobilní puzzle hra pro Android a iOS, která kombinuje prvky hry Sudoku a Tetris. Cílem hry je umístit dřevěné bloky do herního pole tak, aby se nepřekrývaly a vytvářely celé řádky a sloupce. Hráči tak musí trénovat svou strategickou a logickou schopnost, aby dosáhli co nejvyššího skóre.

Woodoku recenze

Hra nabízí různé herní módy, včetně klasického módu, rychlé hry a herních výzev. Kromě toho mohou hráči získávat body a odemykat nové bloky, které se postupně objevují v hře.

Woodoku

Hra má velmi jednoduché ovládání, kde hráči pouze přetáhnou dřevěné bloky na herní pole. Grafika hry je velmi příjemná, s dřevěnými bloky a přírodními zvuky, které dodávají hře klidnou atmosféru.

Woodoku 2 Woodoku 3

Jedním z největších kladů této hry je, že je to skvělá alternativa k tradičnímu Sudoku, které může být někdy obtížné a stereotypní. Woodoku nabízí hráčům nový a zajímavý způsob, jak trénovat svou logiku a strategické myšlení, a zároveň se bavit.

Woodoku 4 Woodoku 5

Celkově lze říci, že Woodoku je skvělá hra pro ty, kteří rádi trénují své logické a strategické schopnosti a zároveň si užívají pohodovou atmosféru. Je to jednoduchá a zábavná hra, která není příliš náročná, ale přesto nabízí dostatek výzev pro všechny hráče.

Související: