Fifa 22 – recenze hry

FIFA 22 z dílny EA Sports patří mezi nejznámější sportovní simulátory a každoročně vyhrává konkurenční boj nad svým protivníkem PES od Japonského Konami. Hra nabízí celou řadu herních módů, které si můžete zahrát ať už offline nebo online s přáteli.

FIFA 22 – recenze fotbalového simulátoru

Kariéra trenéra – Ultimate team

Nejhranějším herním módem je Ultimate team, kde se stane šéfem svého nově vytvořeného týmu a budete bojovat o ty nejlepší výsledky v online komunitě hráčů. Tým si vytvoříte z hráčů, kteří mají společnou ligu, národnost nebo hrají ve stejném týmu, což je velmi důležité pro celkovou sehranost týmu (takzvanou chemistry). Během hraní zápasů získáváte odměny v podobě mincí a za týdenní umístění v soutěži získáte následující týden odměny v podobě mincí a balíčků.

Adrenalin při rozbalování balíčků

Kdo Ultimate team zná, tak určitě zná i adrenalin při otevírání zvláštních balíčků. Čeká na vás Ronaldo, Messi nebo hráč o kterém jste nikdy neslyšeli?

Fifa 22 - 3

Profi kluby

Pokud máte bandu přátel, je tohle přesně herní režim pro vás. Vytvoříte si svůj vlastní, pozvete přátele a můžete změřit své síly s dalšími kluby. Během hraní tohoto režimu získáváte dovednostní body, díky kterým můžete vylepšovat svého hráče.

Fifa 22 - 2

Kariéra

Režim který je ve fifě už od jejích začátků. Začněte s týmem který si vyberete a doveďte ho ke slávě, nakupujte hráče, hrejte, trénujte, vybudujte si juniorskou akademii. Vše je kompletně ve vaší režii a ať už se rozhodnete hrát za Real Madrid nebo tým ze 4. anglické ligy.

Fifa 22

Sezóny

Alespoň na správu týmu jednoduchý herní režim kde nemusíte nic budovat. Vaším cílem je postupně se probojovat z 10 divize až do 1 kde se setkáte s těmi nejlepšími hráči.

Volta

A pokud nic z toho není pro vás a raději si zahrajete fotbálek na ulici, tak nezoufejte i pro vás je fifa 22! Konkrétně Volta. Fotbálek na ulici na hřištích z celého světa, žádné fádní dresy ale klidně i teplákovka, bunda, růžové dredy, vše je na vás! V tomhle režimu si zahrajete za svůj vlastní tým nebo tým vytvořený z vašich přátel. K dispozici je také příběh v režimu volta.

Koupit hru FIFA 22

Verze pro Playstation 4 (PS4)

Verze pro Playstation 5 (PS5)

Verze pro Xbox One

Verze pro PC

 

Související: