Mass Effect Infiltrator – Hra na Android

Mass Effect je kultovní akcí vývojářského týmu EA. Bylo více než jasné, že jednoho dne se pokusí ovládnout i hry na Android. Nyní přinášíme skvělou zprávu všem fanouškům této série, kteří ještě nevědí, že si svou oblíbenou pařbu můžou nyní zahrát i v autobuse či metru.

Kdo tuto hru příliš nezná a rád by nahlédl pod pokličku mistrovského díla, tak jsme připravili následující článek, který vám toho prozradí více.

Mass Effect Infiltrator

Jako mnohokrát před tím i pro tuto výjimečnou situaci se stanete ostříleným veteránem, který se nebojí žádné akce a vždy ji dotáhne do samého konce. Vaším primárním úkolem je chránit lidstvo a nedovolit žádné jiné organizaci z mezigalaktického seskupení ho ohrozit. Během vaší záchranné mise však zjistíte, že úmysly vašich nadřízených nebyli vždy spojené s blahem lidí. Zdrcující objev vám prozradil, že za vašimi zády probíhají na určitých osobách ohavné pokusy. Váš úkol se nyní stal vaším životním posláním. Musíte se postavit proti těm, jimž jste dlouhá léta důvěřoval a pomstít se za všechny nevinné občany pozemské rasy.

mass effect infiltrator

Hra je velmi nápadná známé akci Gears Wars a to i svým vizuálním pojetím. Jediná odchylka se nalézá v atypickém ovládání zaměřování. Toto téma je neustále probíráno hráči po celém světě, kteří nejsou s dosavadním nastavením příliš spokojeni. Mass Effect do této oblasti vnáší zcela nové světlo. V přeneseném slova smyslu jde o to, že zaměřujete pouhým ťuknutím na vámi určeného nepřítele, následně se o vše postará váš hrdina automaticky. Pokud je tedy protivník v dosahu zbraně, nemá šanci uniknout.

Celá hra je protkána devíti epizodami, které nejsou nikterak složité a hravě si s nimi poradíte.

Vývojáři vsadili na snadný průběh, v němž nebude žádný zákys, a podle názorů většiny udělali dobře. Jde o přímočarou akci, kde postačí mít dobrou mušku a chuť všechny ty prevíty zneškodnit. Krásnou grafiku doplňuje kultovní značka a bohatá historie v zádech. Tento počin určitě zaujme jak casual, tak hardcorově zaměřené hráče.

Čtěte také