For Honor – recenze hry

Pokud už delší dobou toužíte po brutálním videoherním zážitku, který spočívá v boji tělo na tělo ve středověkém stylu, tak byste měli dát šanci tomuto fenomenálnímu kousku.

For Honor recenze

Tato hra od Ubisoft Entertainment vyšla na Valentýna, tedy 14. února, roku 2017. Věřte, že pokud jste byli na Valentýna sami a potřebovali se někde odprostit od problémů a odtáhnout se od reality, For Honor Vám dočista ukradlo srdce.

For Honor je strategická, promyšlená a zábavná hra, ve které je potřeba se někdy opravdu zamyslet.

Rychlé reflexy a schopnost se rychle rozhodovat, si v této hře dobře procvičíte. Propracovaný soubojový systém Vás začne bavit hned, jakmile hru zapnete. Můžete rovnou zapomenout na klasické odstřelování protivníka z dálky, protože v této hře to jde opravdu jen meči, katanami, kladivy a sekerami. Celý souboj pozorujete ze třetí osoby.

Hra For Honor vyšla v února 2019 na PS Plus a je tedy ke stažení zdarma.

Hra je nejen všemi známý multiplayer, ale má i singleplayer. Bohužel Vás nečeká žádný epický příběh, který byste si pamatovali do konce života, ale o 3 kapitoly, které si můžete zahrát sami nebo ve dvou jako CO-OP. Dalo by se říct, že samotný singleplayer, dlouhý přibližně čtyři hodiny, je jeden dlouhý tutoriál na samotný multiplayer.

For Honor PS4 (Ps Plus 2/2019)

V každé z kapitol si zahrajete za jednu ze tří frakcí (Samurajové, Vikingové, rytíři), za které potom bojujete i nelehkých multiplayer duelech (Brawls), ve hře čtyři na čtyři (Dominion) a spoustě dalších. Stejně jako v dalších hrách, má For Honor multiplayer takzvané sezóny (Faction Wars). Čekáním na připojení do hry nestrávíte ani pět minut, takže se nemusíte obávat zbytečně ztraceného času. V této hře máte jen málokdy možnost svést prohru na štěstí, protože jde opravdu většinou o skill a počet nahraných hodin.

Hra je dostupná pro PC, Playstation i Xbox hráče. Youtube video zde.

Celkové hodnocení – 86%

+ soubojový systém

+variabilita multiplayerových postav

– krátký singleplayer

Související: