Last Day on Earth: Survival – Přežijí jen ti nejsilnější 

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo přežít konec světa nebo byste se rádi stali svědky zombie apokalypsy? Nyní už nemusíte pouze snít, díky hře Last Day on Earth: Survival si to totiž můžete vyzkoušet téměř na vlastní kůži!

Last Day on Earth: Survival

Ta si pro vás přichystala z mého pohledu přímo až geniální koncept, jehož hlavní součástí je sbírání a uchovávání materiálů na výrobu zbraní a úkrytů, s cílem přežít právě onu zombie apokalypsu. Zároveň si však člověk musí během toho obstarávat i základní věci jakými jsou jídlo a pití, jinak ho smrt rovněž nemine.

Tato free to play hra je nejen povedenou oddechovkou, ale zároveň dokonale prověřuje i strategické schopnosti, protože častokráte nastává situace, kdy není k nalezení dostatečné množství materiálů a hráč je tak nucen přemýšlet, jak to má provést, aby se dokázal ubránit další zombie invazi.

Samotnou kapitolou je pak rozsáhlá mapa, ta se vývojářskému týmu Kefir! povedla zpracovat opravdu na výbornou.

Last Day on Earth: Survival

Porce zábavy na dny i měsíce, kterou lehce kazí zbytečné bugy

Dalším příjemným benefitem této hry je skutečnost, že se nejedná o jednorázovou záležitost, kterou lze dokončit během několika málo hodin, Last Day on Earth je vám totiž připraven naservírovat zábavu v podobě snahy přežít ve světě plném všudypřítomného nebezpečí na celé dlouhé měsíce, sám se takto snažím přežít již více než půl roku! Navíc hra není nikterak náročnou na pravidelné hraní, což bývá častý nešvar mnoha online her, a tudíž ji lze zapnout opravdu jen tehdy, kdy na ni má člověk chuť a čas.

Věcí, co musí bezpochyby potěšit snad každého současného či potencionálního hráče tohoto herního titulu, jsou pravidelné, a hlavně časté aktualizace, které do hry pokaždé přinášejí nové možnosti a nástroje.

Tato hra by se zdála býti dle mých výše uvedených slov perfektní, a možná by i byla, kdyby však neobsahovala velké množství mnohdy nesmyslných, a hlavně zbytečných bugů. Jmenovitě například aktuální verze (1.11.12) obsahuje chybu, kdy se do speciálních bunkrů proti „zombíkům“ mohou snadno dostat právě i oni. Plošně vzato je však hra Last Day on Earth: Survival velmi zábavným titulem, jenž nemůžu ohodnotit nijak jinak než kladně.

90% 

+ zdařilý koncept  

+ prověří strategické schopnosti 

+ zabaví na dlouhou dobu 

+ časté aktualizace 

+ rozsáhlá mapa  

–  bugy 

Doporučujeme:

1 Comment

  1. Prosím vás chci se zeptat jak si dojdu na záchod až bych umřel dekuji

Komentáře nejsou povoleny.